Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Новини

YouControl починає співпрацю з Українською Радою Бізнесу

5 грудня 2019 р.
YouControl починає співпрацю з Українською Радою Бізнесу

YouControl підписав меморандум про партнерство з Українською Радою Бізнесу, в межах якого плануються спільні заходи, навчання та інша співпраця. 

4 грудня YouControl підписав меморандум про співпрацю із найбільшим в Україні об’єднанням бізнес-асоціацій – Українською Радою Бізнесу (УРБ).  До неї входить 80 учасників, які прагнуть консолідувати вітчизняних підприємців та реалізувати найважливіші реформи. Серед основних цінностей УРБ – рівні умови для усіх гравців ринку, відсутня корупція та сталий розвиток державної економіки, легка комунікація підприємців та держави тощо.

YouControl та УРБ в межах партнерства будуть проводити спільні заходи, залучати до них своїх спеціалістів для обміну експертизою. YouControl також проведе навчання для членів асоціацій, що входять до об’єднання, і надасть їм безкоштовний тестовий доступ до системи. В майбутньому сторони планують спільно займатися адвокацією відкриття нових наборів даних, разом брати участь у засіданнях комітетів Верховної Ради,  міністерств, які відповідають за це питання. 

Подібне партнерство дуже важливе для обох сторін. Воно дасть можливість ознайомити ділову спільноту з ефективними, створеними на основі відкритих даних інструментами перевірки бізнес-партнерів. За їхньої допомоги підприємці зможуть не лише уникати ненадійних контрагентів, а й виявляти корупційні чи інші токсичні зв’язки. Також ця співпраця допоможе популяризувати ідею прозорого ведення бізнесу,  спільними зусиллями донести її до максимально широкої аудиторії”, – запевнила Наталія Чорногуб, експерт з комплаєнсу, GR-менеджер YouControl.

"Вітчизняний бізнес підтримує прозорість в економіці, оскільки вона дозволяє отримувати зиск не окремим компаніям, а приносить вигоду всім. Це проявляється у збільшенні інвестицій, у зростанні вартості компаній та пожвавленні торгівлі загалом. Співпраця Української Ради Бізнесу та YouControl також спрямована на спільну роботу над удосконаленням законодавства в контексті відкриття та захисту даних", – пояснила Надія Бедричук, член Наглядової ради Української Ради Бізнесу, виконавчий директор Української асоціації прямого продажу.

Раніше YouControl став членом Спілки українських підприємців, Американської торговельної палати в Україні, Спілки малих та середніх підприємств та UNIC.

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’