Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Новини

YouControl підтримує “Кадровий резерв України”

24 грудня 2019 р.
YouControl підтримує “Кадровий резерв України”

YouControl підписав меморандум із ГО “Люди дій”. Співпраця передбачає надання доступу до системи для перевірки кандидатів на роботу у держорганах та участь експертів компанії у навчальній програмі проекту  “Кадровий резерв України”. 

17 грудня 2019 року YouControl та ГО “Люди дій” підписали меморандум про співпрацю. Сторони будуть взаємодіяти, в першу чергу, в межах навчального проекту “Кадровий резерв України”, який започаткували “Люди дій”. 

“Кадровий резерв України” спрямований на те, щоб знайти та належним чином підготувати людей, які прагнуть реалізувати свій потенціал у розбудові  нашої країни. Однак для того, аби кандидати на посади держслужбовців справді були гідними та надійними, перевірка не буде зайвою. Тож YouControl надав громадській організації доступ до своєї аналітичної системи. Це допоможе зібрати необхідну інформацію про претендентів, визначити їхні проблемні місця чи навпаки – підтвердити добру репутацію.

Оскільки “Кадровий резерв України” передбачає навчання кандидатів, то до нього  також будуть залучати тренерів від YouControl. Вони будуть проводити майстер-класи, лекції для слухачів програми як в онлайн, так і в офлайн форматі.

Таке співробітництво дозволить підвищити якість підбору претендентів для роботи на державній службі. YouControl допоможе у пошуці інформації про кандидата з відкритих джерел. Система пропонує унікальну аналітику, зручні інструменти,  які сприятимуть прозорому підбору претендентів для проходження конкурсу та формуванню репутаційної складової не тільки кандидата, а й державної служби в цілому”, – зазначив Олександр Опанасенко, керівник ГО “Люди дій”.

Коли мова йде про державну службу – перевірка повинна бути максимально ретельною. Неодноразові ситуації із призначенням на посаду людей, котрі пов’язані із репутаційними чи фінансовими скандалами, завдають навмисної шкоди державі і загалом підривають авторитет держслужбовців. Тож ми сподіваємося, що з використанням YouControl таких проблем виникати буде якомога менше”, – розповіла Наталія Чорногуб, GR-менеджер YouControl. 

Нагадаємо, що YouControl також співпрацює із Українською школою урядування, яка проводить навчання для представників державних органів та допомагає підвищувати їхню кваліфікацію. 

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’