Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Новини

YouControl підтримав “Пацієнтів України” для допомоги лікарям

30 квітня 2020 р.
YouControl підтримав “Пацієнтів України” для допомоги лікарям

Благодійний фонд, який опікується допомогою лікарям, та компанія YouControl підписали меморандум щодо співпраці. 

Представники благодійного фонду “Пацієнти України” та компанії YouControl підписали меморандум щодо співпраці. Завдяки йому команда фонду отримала безплатний доступ до системи YouControl та найближчим часом пройде навчання щодо користування нею. Це допоможе команді підвищити ефективність закупівель для медиків та уникнути можливих фінансових та репутаційних ризиків. 

БФ “Пацієнти України” представляє інтереси майже 1,5 млн пацієнтів і є однією із найбільших пацієнтських організацій в Україні. Фонд уже 9 років допомагає отримати доступ до безоплатного державного лікування українським пацієнтам. Наразі фонд проводить закупівлі для допомоги лікарям.

Кризові ситуації, як от боротьба з пандемією COVID-19, не тільки об’єднує людей, а і стимулює до наживи шахраїв та недоброякісних постачальників. Ми як один із найбільших фондів, що закуповує для лікарів ЗІЗи, маємо дбати про якість засобів захисту та бути впевненими, що працюємо з доброчесним постачальниками. Тому співпраця з YouControl зараз є просто необхідною для нас”, — говорить голова БФ “Пацієнти України” Інна Іваненко.

За допомогою YouControl “Пацієнти України” зможуть якісніше й швидше аналізувати державні закупівлі лікарських засобів та медичних виробів і визначати доброчесних контрагентів і розпізнавати шахраїв”, — зазначає CEO та засновник YouControl, Сергій Мільман.

Для представників фонду також важливо, що аналітична система YouControl дозволяє перевіряти інформацію про наявність ліцензії медичних препаратів, а також статистику захворюваності лікарів та інших медичних працівників у регіонах України на кожен день. “Як тільки коронавірус почав поширюватися Україною і стало зрозуміло, що наші лікарі зовсім не мають захисту, “Пацієнти України” за тиждень зібрали команду, сфокусовану на боротьбі з COVID-19. Зараз Ініціативна команда налічує з 180 волонтерів та координаторів. На захист лікарів від коронавірусу вже зібрано майже 5 мільйонів гривень”, — розповідають у фонді.

Нагадаємо, раніше YouControl підписав меморандум з ДП “Медичні закупівлі України” та провів спільний вебінар на тему “Безпечні медичні закупівлі”.

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’