Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

YouControl запустив свій подкаст про людей в бізнесі!
35 хвилин концентрованої користі тут

Слухати
Новини

YouControl підписав меморандум із Мінреінтеграції

12 травня 2020 р.
YouControl підписав меморандум із Мінреінтеграції

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України та компанія YouControl домовились про співпрацю та взаємодію у питаннях щодо ефективного використання комплаєнсу та відкритих даних. Партнери підписали меморандум.

8 травня Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України в особі профільного віце-прем’єр-міністра Олексія Резнікова підписало меморандум про співпрацю із компанією YouControl в особі її засновника та СЕО Сергія Мільмана.

Міністерство  реалізує державну політику в частині реінтеграції тимчасово окупованих Російською Федерацією окремих територій Донецької та Луганської областей, а також АР Крим. Серед основних завдань міністерства ‒ реінтеграція цих територій, подолання наслідків військового конфлікту з РФ, забезпечення здійснення гуманітарної допомоги, налагодження надання адміністративних та інших послуг українським громадянам на тимчасово окупованих та прилеглих до них територій.

Для запобігання неефективного використання бюджетних коштів та інших активів існує потреба щодо перевірки партнерів, які можуть бути залучені до реалізації державних програм. Саме тому сторони домовились, що YouControl надасть експертну допомогу у питанні комплаєнсу: компанія проведе серію тренінгів для структурних підрозділів міністерства, допоможе автоматизувати внутрішні процеси, синхронізувати інформацію із відкритих джерел, пов’язану з перевіркою партнерів з обліковими системами, базами даних. Відповідно до домовленостей, експерти із Мінреінтеграції дадуть свої рекомендації щодо покращення пошуку даних. Також партнери обговорять ідеї щодо реєстрів міністерства, на які є суспільний запит, для їх відкриття або започаткування у форматі відкритих даних.

Ми розуміємо, що робота щодо реінтеграції тимчасово окупованих територій потребує особливої обачності. Адже це зона підвищеного ризику щодо укладання угод, бо судова чи адміністративна система може не мати впливу на подальшу їх долю. Разом з тим, населення потребує ефективних рішень щодо гуманітарної допомоги, в тому числі медичних засобів. Саме тому ми вирішили у цей час, кризовий для всієї країни, домовитись із Мінреінтеграцією про співпрацю”, ‒ прокоментував Сергій Мільман

В свою чергу, віце-прем’єр-міністр Олексій Резніков наголосив, що одним із ключових завдань міністерства є вихід на міжнародно визнані адміністративні кордони України через надання послуг у всіх галузях ‒ від освіти і медицини до ЖКГ й адмінпослуг у ЦНАПах.

Мінреінтеграції  ‒ це міністерство для людей і про людей. Наше завдання ‒  вийти на кордон у всіх сферах, де можемо ‒ освіта, медицина, адміністративні послуги тощо. Звісно, до цих проєктів залучатимуться різні партнери, але в кожному з них ми маємо бути впевнені. Дуже класна й корисна ініціатива від YouControl, до якої ми радо долучаємося”, ‒ наголосив віце-прем’єр-міністр Олексій Резніков.

Нагадаємо, раніше YouControl домовився про співпрацю з Мінекоенерго та АМКУ.

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’