Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Новини

YouControl підписав меморандум із Мінекоенерго

11 лютого 2020 р.
YouControl підписав меморандум із Мінекоенерго

YouControl і Міністерство енергетики та захисту довкілля домовились про співпрацю задля популяризації відкритих даних та збільшення прозорості у галузі.

11 лютого YouControl підписав меморандум із Міністерством енергетики та захисту довкілля. Це доволі молодий державний орган ‒ почав роботу лише з серпня 2019 року, реформувавшись із Міністерства екології та природних ресурсів. 

Міненергетики сприяє підвищенню інформаційній грамотності населення, надає дані щодо стану екології в України, поводження підприємств із відходами. Міністерство є засновником близько 80 державних підприємств та має намір збільшувати прозорість у своїй галузі. Перевірка партнерів, кандидатів на посади у міністерстві та крісла керівників держпідприємств є ключовим моментом у цьому процесі.

Команда YouControl підтримує ініціативи прозорості в енергетичній та екологічній сфері, відкриття суспільно важливих даних. Сторони домовились про взаємодію у цьому напрямку та означили плани подальших спільних дій. Зокрема, навчання співробітників держоргану щодо використання відкритих даних для уникнення корупційних ризиків.

Ми вдячні за цю допомогу, адже Мінекоенерго виступає за максимальну прозорість діяльності у сфері енергетики та захисту довкілля. Цифровізація завжди сприяє відкритості та запобіганню корупційним проявам та порушенням законодавства, зокрема природоохоронного. Зі своєї сторони, ми забезпечуємо доступ до інформації, оприлюднюємо відкриті дані, здійснюємо необхідні реформи”, ‒ зазначив під час зустрічі Оржель Олексій, міністр енергетики та захисту довкілля України.

Погорілко Надія, заступниця директора юридичного департаменту, Оржель Олексій, міністр енергетики та захисту довкілля України, Наталя Чорногуб, GR-менеджерка YouControl, Сергій Мільман, засновник та СЕО YouControl

Ми раді взаємодії із першим міністерством, яке відкрито популяризує прозорість та сприяє використанню відкритих даних задля покращення життя громадян. Підтримуємо ініціативи в цьому напрямку та готові до реалізації спільних проєктів”, ‒ прокоментувала Наталя Чорногуб, GR-менеджерка YouControl.

Нагадаємо, раніше YouControl підписав меморандум із Кіберполіцією, домовився про співпрацю із Держзовнішінформом, Антимонопольним комітетом та Держфінмоніторингом.

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’