Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Новини

YouControl підписав меморандум із Держзовнішінформом

27 січня 2020 р.
YouControl підписав меморандум із Держзовнішінформом

YouControl та ДП “Держзовнішінформ” підписали меморандум, спільно працюватимуть над забезпечення прозорості українського бізнес-середовища на світовій арені та ефективною роботою сфери інформаційних технологій.

23 січня YouControl та Державне підприємство “Державний інформаційно-аналітичний центр моніторингу зовнішніх товарних ринків” (Держзовнішінформ або ДЗІ) підписали меморандум про співпрацю. ДЗІ займається моніторингом цін на зовнішньому та внутрішньому товарних ринках, експертизою зовнішньоекономічних контрактів, консультуванням з питань комерційної діяльності та управління тощо. 

Співпраця сторін буде спрямована на зростання рівня прозорості бізнес-середовища в України. Також YouControl та Держзовнішінформ разом працюватимуть над підвищенням ефективності функціонування сфери інформаційних технологій та правової галузі.

Серед основних напрямків партнерства буде взаємне консультування, можливість поділитися знаннями та досвідом спеціалістів обох сторін, проведення спільних досліджень внутрішніх і зовнішніх ринків товарів та послуг. YouControl та ДЗІ в межах співпраці також планують організовувати спільні конференції, семінари, круглі столи тощо.  

Співпраця із Держзовнішінформом як з головним експертним центром щодо зовнішньої торгівлі в Україні є дуже перспективною. Вона дозволить нам посилити один одного, об’єднатися навколо спільних цілей і цінностей. Ми готові поділитися знаннями із ДЗІ щодо оприлюднення суспільно важливих даних та можливостей роботи з ними. Наразі це дуже важливо, адже саме Open Data допомагає вирішувати багато економічних та соціальних питань як в Україні, так і світі”, – пояснила Наталія Чорногуб, GR-менеджер YouControl. 

Ми працюємо для бізнесу на ринку інформаційних, аналітичних, дослідницьких та експертних послуг вже 25 років, маємо сертифікат якості ISO. А тому знаємо, як важливо бути інформованими. Підписання меморандуму між нашими компаніями сприятиме забезпеченню прозорості ведення бізнесу в Україні”, – зазначив Богдан Дубас, директор ДП “Держзовнішінформ”.

Раніше YouControl домовився про співпрацю із Українською Радою Бізнесу та Антимонопольним комітетом України

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’