Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

YouControl запустив свій подкаст про людей в бізнесі!
35 хвилин концентрованої користі тут

Слухати
Новини

YouControl отримав подяку від НБУ

11 березня 2019 р.
YouControl отримав подяку від НБУ

НБУ подякував YouControl “за надання якісних послуг щодо перевірки контрагентів”.

YouControl отримав подяку за ефективну роботу аналітичної системи від Національного Банку України (НБУ). Про це йдеться у листі від Нацбанку, який нещодавно отримала компанія.

“Національний банк України висловлює подяку ТОВ “Ю-Контрол” за надання якісних послуг щодо перевірки контрагентів у сервісі YouControl та засвідчує свою відкритість до подальшої співпраці з огляду на важливу соціальну функцію, яку виконує сервіс YouControl для більш прозорого та обґрунтованого прийняття рішень як у сфері фінансів, так і у сфері здійснення нагляду за соціально значущими інститутами, якими є банки”, ‒ написано у листі.

Також керівництво НБУ висловило сподівання щодо подальшого розширення функціоналу системи та доповнення її новими джерелами інформації. На їхню думку, це допоможе для “ще більш всебічного аналізу суб’єктів господарської діяльності”.

“Банкіри історично знаходяться на вістрі технологій з перевірки контрагентів і взагалі ділової розвідки. Тому визнання НБУ для нас дуже значимо, ми вдячні за таку високу оцінку нашої системи та готові до подальшої співпраці. Значна частина розробок YouControl справді стосується саме банківського ринку. І нині у нас та у Нацбанку є спільна мета ‒ зробити максимум, аби фінустанови України працювали стабільно та з мінімальними ризиками. Тож YouControl працює над тим, аби представники вітчизняної банківської системи мали змогу відбирати лише надійних партнерів, якісно та швидко перевіряти контрагентів, уникати токсичних зв’язків”, ‒ запевнив засновник та СЕО YouControl Сергій Мільман.

YouControl вже не перший рік активно бере участь у розробці різноманітних інноваційних рішень у сфері фінтех та регтех, шукає нові підходи до вирішення проблем банків. Наразі клієнтами YouControl є 72% банків України, серед яких АТ “ОТП Банк”, АТ “Райффайзен Банк Аваль”, ПАТ "Державний ощадний банк України" та багато інших.

Одним із результатів роботи в цьому напрямку стала стала скорингова система для миттєвої перевірки контрагентів YouScore. Вона складається з 19 окремих модулів, розрахованих на різні потреби фінустанов. А восени минулого року YouControl із Незалежною асоціацією банків України (НАБУ) провели круглий стіл. В його ході учасники обговорити роль фінтех-рішень для розвитку банківського ринку та визначилися зі шляхами вдосконалення внутрішніх процесів у фінансових установах.

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’