YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Новини 11 березня 2019 р.

YouControl отримав подяку від НБУ

Поділитися:
YouControl отримав подяку від НБУ

НБУ подякував YouControl “за надання якісних послуг щодо перевірки контрагентів”.

YouControl отримав подяку за ефективну роботу аналітичної системи від Національного Банку України (НБУ). Про це йдеться у листі від Нацбанку, який нещодавно отримала компанія.

“Національний банк України висловлює подяку ТОВ “Ю-Контрол” за надання якісних послуг щодо перевірки контрагентів у сервісі YouControl та засвідчує свою відкритість до подальшої співпраці з огляду на важливу соціальну функцію, яку виконує сервіс YouControl для більш прозорого та обґрунтованого прийняття рішень як у сфері фінансів, так і у сфері здійснення нагляду за соціально значущими інститутами, якими є банки”, ‒ написано у листі.

Також керівництво НБУ висловило сподівання щодо подальшого розширення функціоналу системи та доповнення її новими джерелами інформації. На їхню думку, це допоможе для “ще більш всебічного аналізу суб’єктів господарської діяльності”.

“Банкіри історично знаходяться на вістрі технологій з перевірки контрагентів і взагалі ділової розвідки. Тому визнання НБУ для нас дуже значимо, ми вдячні за таку високу оцінку нашої системи та готові до подальшої співпраці. Значна частина розробок YouControl справді стосується саме банківського ринку. І нині у нас та у Нацбанку є спільна мета ‒ зробити максимум, аби фінустанови України працювали стабільно та з мінімальними ризиками. Тож YouControl працює над тим, аби представники вітчизняної банківської системи мали змогу відбирати лише надійних партнерів, якісно та швидко перевіряти контрагентів, уникати токсичних зв’язків”, ‒ запевнив засновник та СЕО YouControl Сергій Мільман.

YouControl вже не перший рік активно бере участь у розробці різноманітних інноваційних рішень у сфері фінтех та регтех, шукає нові підходи до вирішення проблем банків. Наразі клієнтами YouControl є 72% банків України, серед яких АТ “ОТП Банк”, АТ “Райффайзен Банк Аваль”, ПАТ "Державний ощадний банк України" та багато інших.

Одним із результатів роботи в цьому напрямку стала стала скорингова система для миттєвої перевірки контрагентів YouScore. Вона складається з 19 окремих модулів, розрахованих на різні потреби фінустанов. А восени минулого року YouControl із Незалежною асоціацією банків України (НАБУ) провели круглий стіл. В його ході учасники обговорити роль фінтех-рішень для розвитку банківського ринку та визначилися зі шляхами вдосконалення внутрішніх процесів у фінансових установах.

Поділитися:

Читайте також:

Статті 31 грудня 2021 р.

Україна trend-setter відкритих даних Європи: яка роль бізнесу?

Напередодні новорічних свят Європейський портал відкритих даних опублікував результати щорічного дослідження Open Data Maturity 2021. Цього року Україна піднялася на 11 позицій в рейтингу і закріпилася на 6-му місці серед 34 країн Європи, з почесним статусом trend-setter. Рівень зрілості сфери відкритих даних – 94%. Чи все так чудово в Україні з відкритими даними насправді та як бізнес здатен впливати на розвиток цієї сфери ‒ розповів виданню Мind засновник і СЕО YouControl, Сергій Мільман

Новини 10 грудня 2021 р.

YouControl запустив безоплатний інструмент з перевірки учасників закупівель в один клік

З 1 січня 2022 року вступають в силу зміни до Закону України "Про Публічні закупівлі". До уповноважених з публічних закупівель застосовуватиметься персональна відповідальність: від штрафів до позбавлення волі. Для уникнення таких ситуацій, підвищення ефективності тендерних закупівель та здійснення громадського контролю, фахівці YouControl розробили спеціальний інструмент ‒ "Аналіз тендерів".

Новини 9 грудня 2021 р.

"Аналіз тендерів": ідеальний інструмент перевірки публічних закупівель від YouControl

"Аналіз тендерів" – новий безоплатний інструмент YouControl для перевірки учасників тендерів, виявлення несумлінних компаній та проведення чесних та вигідних закупівель.   Ініціатор публічних закупівель має перевіряти учасників на відповідність до вимог закону.  Для належної перевірки потрібна інформація з відкритих та доступних джерел, отримання якої з розрізнених реєстрів займає багато часу.

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’