Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

YouControl запустив свій подкаст про людей в бізнесі!
35 хвилин концентрованої користі тут

Слухати
Новини

YouControl отримав нагороду за краще ІТ-рішення для бізнесу

18 грудня 2019 р.
YouControl отримав нагороду за краще ІТ-рішення для бізнесу

YouControl отримав “Премію СУП 2019” за краще ІТ-рішення для бізнесу. 

Другий рік поспіль Спілка українських підприємців (СУП) проводить урочисту церемонію нагородження найбільш успішних бізнесменів. На неї приїхали керівники компаній з усієї країни, щоб разом підбити підсумки року. 

Переможців незалежної премії українських підприємців обирали за результатами голосування журі у складі членів Ради директорів СУП. Серед номінацій були такі, як “Прорив року”, “Sustainable бізнес”, “Сила регіону”, “Креатив року”, “Соціальний проект року” тощо. Премію за краще ІТ-рішення для бізнесу присудили YouControl. 

За останні роки компанії вдалося вивести на новий рівень роботу з відкритими даними, спростивши для багатьох компаній, медіа, громадських активістів роботу. Система YouControl допомагає в комплаєнсі, аналізі ринків, ділової розвідки та розслідувань”, ‒ відзначили в СУП.

Це крута відзнака для всіх нас ‒ команди та користувачів YouControl. Разом ми створюємо якісне ІТ-рішення для формування прозорості бізнесу”, ‒ прокоментував засновник та СЕО компанії Сергій Мільман

Нагадаємо, раніше YouControl отримав подяку Національного банку України за надання якісних послуг щодо перевірки контрагентів.

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’