Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Відео поради з перевірки контрагента

Ризикові фактори у співпраці та новинки у сфері фінансового моніторингу до YouTube каналу
Новини

YouControl отримав членство в ICC Ukraine

17 травня 2021 р.
YouControl отримав членство в ICC Ukraine

Спільні ініціативи організацій покликані формувати прозоре бізнес-середовище для реалізації співпраці між Україною та різними країнами світу. Також взаємодія сторін допоможе створювати сприятливі умови для ефективної інтеграції українського бізнесу до міжнародної спільноти.

 

Асоціація підприємств "Український національний комітет Міжнародної Торгової Палати" (ICC Ukraine) – неприбуткова, некомерційна організація, що  уповноважена Світовою організацією бізнесу представляти на національній території сучасні тенденції бізнесу та сприяти розвитку міжнародного співробітництва. Принциповою преференцією ICC Ukraine є партнерські взаємини із членами Світової організації бізнесу (The World Business Organization) у 94 країнах світу для сприяння міжнародній торгівлі, опанування нових ринків, пошуку партнерів та залучення інвестицій.

 

Володимир Щелкунов, Президент ICC Ukraine: "Партнерство YouControl з ICC Ukraine буде корисно передусім бізнесу України та державним структурам, які співпрацюють з українським бізнесом. Можливості ICC Ukraine та професійно підготовлених фахівців YouControl, їх стратегія та бачення цілей допоможе підняти такі питання як: рейтингування підприємств України, перевірка надійності партнерів, переведення на вищий рівень сертифікату «партнерської надійності», який отримують компанії від ICC Ukraine, і він діє в 95-ти країнах світу. Для нас YouControl – серед надійних та перевірених компаній, яким можна доручити представляти ICC Ukraine по певних напрямках діяльності як у міжнародних, так і в українських організаціях".

 

(Заступник директора YouControl з правових питань Д. Глоба та Президент ICC Ukraine В. Щелкунов)

 

Компанія YouControl у своїй діяльності прагне до формування позитивного міжнародного іміджу України. ІТ-рішення та сервіси аналітичної системи створюються на основі відкритих даних і покликані сприяти формуванню прозорого бізнес-середовища. Обирати надійних контрагентів у зручний спосіб стає значно легше. Інструменти системи дозволяють швидко і ефективно перевіряти українських та закордонних бізнес-партнерів, інвесторів, менторів. 

 

Данило Глоба, заступник директора YouControl з правових питань: "Крок за кроком втілюємо нашу місію – сприяємо розширенню міжнародної співпраці. Ми раді співпрацювати із ICC, адже це впливова міжнародна організація, яка допомагає бізнесу розвиватись, знаходити корисні контакти. YouControl, зі свого боку, сприятиме прокладанню мостів між компаніями різних країн, пошуку надійних українських партнерів для іноземних інвесторів". 

 

В межах партнерства сторони домовилися про здійснення низки спільних ініціатив. Експертні консультації, обговорення, круглі столи і зустрічі слугуватимуть обміну знаннями та досвідом для реалізації бажаних цілей. А саме: створення сприятливих умов задля інтеграції українського бізнесу до міжнародної бізнес-спільноти, забезпечення міцного фундаменту для розвитку і процвітання міжнародних відносин України з країнами світу.

 

Нагадаємо, раніше YouControl став членом Українсько-швейцарської бізнес Асоціації

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’