Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Новини

YouControl надав доступ для “Медичних закупівель України”

20 березня 2020 р.
YouControl надав доступ для “Медичних закупівель України”

На період подолання вірусу COVID-19 фахівці держпідприємства “Медичні закупівлі України” отримали безкоштовний доступ до системи YouСontrol та пройшли навчання з її ефективного використання.

YouControl та “Медичні закупівлі України” домовились про співпрацю, в межах якої фахівці ДП отримали можливість покращити якість перевірки контрагентів під час проведення закупівель.

Аналітична система YouControl оперативно надає комплексну інформацію для перевірки надійності та доброчесності контрагентів. Фахівці зможуть скористатись експрес-аналізом компаній, щоб одразу виявити основні фактори ризику співпраці. А також дізнатись про структуру власників, наявність дозвільних документів та ліцензій, податкового боргу, зв’язок компанії з національними публічними діячами, фінансову стійкість, матеріальну спроможність, судові документи тощо. 

Це дозволить посилити контроль під час здійснення публічних закупівель підприємством та убезпечитись від недобросовісних партнерів. Адже лише ретельна перевірка компаній, з якими ми працюємо, дозволить нам побудувати дійсно справедливу, прозору та ефективну систему та зміцнити рівень довіри до державних закупівельних інституцій”, ‒ зазначили у ДП “МЗУ”. 

Для того, щоб швидко оволодіти навичками роботи в системі, спеціалісти вже пройшли онлайн-тренінг.

Максим Боровик, тренер з продукту проводить онлайн-навчання для ДП “МЗУ”

Ми розуміємо, що медичні закупівлі ‒ стратегічна справа у підготовці до боротьби із епідемією. У такі кризові моменти не можна допустити, щоб ненадійні постачальники підвели. Адже це стосується всіх, хто очікує на медичні товари та послуги. Саме тому ми вирішили підтримати основний флагман медичних державних закупівель, надаючи кваліфіковану допомогу наших експертів із перевірки контрагентів та повний доступ для всіх фахівців ДП “Медичні закупівлі України”, - прокоментував Сергій Мільман, засновник та СЕО YouControl. 

Повний доступ до YouControl для ДП діятиме не лише на час карантину, а й далі до успішного завершення боротьби з епідемією.

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’