Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

YouControl надав безплатний доступ до повноцінного моніторингу бізнесу

29 серпня 2019 р.
youcontol

З 29 серпня будь-який користувач системи YouControl зможе поставити безкоштовно на моніторинг десять компаній або ФОП та отримувати сповіщення про зміни на електронну пошту. Окрім реєстраційний даних з ЄДР на мейл будуть також приходити дані про податкові борги, санкції щодо зовнішньоекономічної діяльності та судові справи.

Нещодавно YouControl взяв участь у зустрічі у державному підприємстві “Національні інформаційні системи”, де разом з іншими учасниками ринку обговорили аспекти створення сервісу, що попереджатиме громадян про зміни у їх бізнесі. І вже цього тижня підприємство розпочало щоденні оновлення даних про компанії та фізосіб-підприємців на державному порталі відкритих даних. Зокрема, в них міститься коротка інформація з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань. 

Розробники YouControl вирішили доповнити дані та запровадили повноцінний безплатний моніторинг компаній та ФОП. 

Відтепер користувачі зможуть отримати щодо обраних 10 компаній такі сповіщення: 

•  про реєстраційні зміни (керівник, адреса, вид діяльності (основний КВЕД), назва)

•  про юридичний стан (перебуває чи ні в процесі припинення);

•  про початок процедури банкрутства компанії;

•  про стан розрахунків з бюджетом (появу податкового боргу, права на заставу майна, анулювання реєстрації платників ПДВ, перехід на єдиний податок тощо);

•  про заборону на зовнішньоекономічну діяльність або індивідуальний режим ліцензування відповідно до санкцій Міністерства економічного розвитку і торгівлі;

•  судові справи, призначені до розгляду, в яких фігурує певна юридична особа. 

Відстеження змін у своїй компанії дозволяє вберегти її від рейдерських захоплень. Але ми вирішили не зупинятись на цьому, а використати потужності моніторингу на повну. Він дозволить бізнесу тримати під контролем своїх партнерів, гнучко реагуючи на зміни в їх діяльності. Така можливість зекономить і час, і гроші українським бізнесменам”, ‒ коментує засновник YouControl Сергій Мільман.

За статистикою, підприємства аграрної сфери піддаються найбільшому ризику рейдерських атак. Торгові, промислові та будівельні компанії теж в зоні ризику. Максимально привабливі для загарбників компанії, які володіють великим обсягом нерухомості та/або землі. А якщо у компанії великий податковий борг – то її досить легко підставити. 

Щоб підключити моніторинг компаній, достатньо натиснути на відповідну кнопку в досьє юрособи або ФОП. 

Сповіщення про зміни прийдуть на вказану при реєстрації електронну пошту. 

Варто також зауважити, що існує технічний ліміт: змінити досліджувані компанії можна до 20 разів. Тому обирайте зважено та насолоджуйтесь життям, доки роботи YouControl відстежують зміни!

Читайте також: Автоматизація перевірок: дані, безпека і роботи