Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Новини

YouControl інтегрувався з “Expertus: Головбух” від MCFR

28 листопада 2019 р.
YouControl інтегрувався з “Expertus: Головбух” від MCFR

YouControl та цифрове видавництво MCFR підписали меморандум про співпрацю. Відтепер користувачі одного із продуктів видавництва – експертно-правової системи “Expertus: Головбух” – отримуватимуть від YouControl досьє для перевірки контрагентів.

YouControl починає співпрацю із провідним цифровим спеціалізованим видавництвом України – MCFR. Нещодавно сторони підписали меморандум, в якому закріпили принципи та напрями взаємодії. 

MCFR випускає спеціалізовані друковані та електронні журнали, розробляє системи та програми, проводить курси підвищення кваліфікації для фахівців із різних галузей. Наразі YouControl взаємодіятиме з одним із продуктів видавництва – експертно-правовою системою “Expertus: Головбух”. Вона створена спеціально для бухгалтерів комерційних підприємств та небюджетних організацій, фахівців з податків. 

Відтепер в експертно-правовій системі можна не лише знайти готові рішення своїх робочих ситуацій та довідкову інформацію, отримати консультації від провідних експертів, а й більше дізнатися про потенційного партнера, клієнта чи постачальника, з яким укладається угода. 

Для нашого видавництва співпраця з YouControl – можливість швидше встигати за новітніми технологіями. Він допомагає нашим ресурсам бути функціональнішими, сучаснішими, а значить – сильнішими і більш конкурентоздатними. Клієнти цінують зручність і швидкість, а ми – вигідне партнерство”, – коментують в MCFR.

Артем Тепляков, керівник MCFR та Федір Короленко, продакт-менеджер YouControl

Як перевірити контрагента в Expertus: Головбух?

У розділі “Сервіси” в “Expertus: Головбух” з’явився розділ “Перевірка контрагента”. Клікнувши на нього, зареєстровані користувачі можуть ввести код ЄДРПОУ компанії, яка їх цікавить, і перейти в YouControl. Так вони зможуть ознайомитися з досьє компанії в режимі безкоштовного тарифу Open Data, а всі власники платної ліцензії YouControl перейдуть до повної версії. 

Навіть за тарифом Open Data бухгалтери знайдуть багато корисної для роботи інформації, зібраної із 22 держреєстрів. Зокрема: 

•  Актуальні відомості про керівника та юридичну адресу.

Вони знадобляться для звірки з даними, внесеними в договір.

•  КВЕДи.

Важливо звертати увагу, наприклад, при замовленні послуг, чи є в переліку у підприємства чи ФОПа відповідний КВЕД. Якщо ні, можуть виникнути проблеми з податковою. 

•  Учасників та бенефіціарів.

В першу чергу, ця інформація варта уваги, якщо вони знаходяться в зоні ООС – з деякими операціями можуть бути труднощі. 

•  Власність, дозволи, ліцензії.

Наприклад, у будівництві чи медичній сферах, де обов’язкове ліцензування, інформація про відсутність чи недійсність документів може зупинити від укладання угоди з таким підрядником.   

•  Податкову інформацію.

Бухгалтеру важливо знати, чи є контрагент платником ПДВ, чи стоїть на обліку в податковій, чи не має перед нею боргу. 

•  Фінанси.

Ця інформація більше цікавить юристів, але бухгалтеру теж варто звернути увагу на чисті активи компанії. 

•  Судову практику та виконавчі провадження.

Важливо поцікавитися судовими справами щодо фіктивного підприємництва. Якщо вони є, це показник того, що краще не працювати з таким контрагентом. 

Окрім того, користувачі VIP-версії системи “Expertus: Головбух” мають змогу скористатися розширеним PDF-досьє на компанію, що включає відомості з понад 60 держреєстрів та унікальну аналітику. Його можна завантажити, роздрукувати чи відправити собі на пошту.

У PDF-досьє додатково можна знайти: 

•  експрес-аналіз факторів, на які варто звернути першочергову увагу;

•  фінансовий і ринковий скоринг;

•  історію змін;

•  наявність і строк дії ліцензій тощо.

Бухгалтери щодня працюють з десятками документів, в яких вони мають скрупульозно все перевіряти. Це велика відповідальність і допомога при цьому точно не буде зайвою. Можливості YouControl, цінна інформація, яку пропонує система, дозволять фахівцям лише з одного досьє, а не десятків різних джерел, отримати все необхідне, щоб якісно підготувати документ або вчасно зупинитися перед його підписанням у випадку виявлення проблем. Це дозволить бухгалтерам економити час, працювати ефективніше та ще й уникнути помилок у роботі, які могли би мати дуже неприємні наслідки”, – пояснив продакт-менеджер продукту YouControl Федір Короленко

Для отримання досьє реєструватися в YouControl не потрібно, необхідно лише бути користувачем “Expertus: Головбух”. 

Нагадаємо, раніше YouControl також інтегрувався із бухгалтерським сервісом Облік SaaS.

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’