Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

YouControl інтегрується із Облік SaaS

16 листопада 2018 р.
youcontol

YouControl надаватиме сервісу Облік SaaS доступ до даних, котрі допоможуть його користувачам дізнатись більше важливої інформації про своїх контрагентів.

Облік і управління ‒ невід’ємні складові функціонування будь-якої компанії. У світі їх виведено на високий рівень завдяки автоматизації бізнес-процесів, залученню новітніх технологічних рішень та дотриманню міжнародних стандартів. Однак і в нашій країні є сучасні корисні інструменти, котрі значно спрощують ведення бухгалтерії та управління в компанії. Один із них ‒ онлайн-система Облік SaaS. Це сервіс, призначений для автоматизації бухгалтерського, податкового, операційного обліку, управління бізнесом загалом, з можливістю доопрацювання  функціоналу для потреб замовника. Щоб ведення і управління бізнес-процесами в компаніях було ще зручніше, Облік SaaS та YouControl об’єднали свої зусилля.

Відтепер користувачі системи Облік SaaS зможуть отримувати відомості про своїх контрагентів із системи YouControl, яка імпортує їх із десятків державних реєстрів та інших джерел. Зокрема, у довіднику контрагентів в системі Облік SaaS доступна функція, завдяки якій після введення коду ЄДРПОУ компанії і натискання клавіші “Отримати” реквізити обраного підприємства заповнюються автоматично.  Таким чином відпадає необхідність ручного заповнення полів з назвою підприємства, його податковим номером реєстрації ПДВ, юридичною адресою реєстрації, ПІБ директора та контактними даними. Усе це стало можливо завдяки використанню модулів АРІ-сервісу YouScore, розробленого командою YouControl.

Окрім цього, клієнти Облік SaaS мають можливість дізнатися більше інформації про своїх потенційних чи поточних партнерів. Для цього потрібно в тому ж довіднику контрагентів у картці конкретної компанії натиснути на клавішу “Показати досьє в YouControl”. У досьє, що відкриється в новій вкладці, відображаються відомості згідно з тарифом Open Data. У ньому можна побачити:

• статус юридичної особи (чи не перебуває вона в процесі припинення);

• розмір статутного капіталу;

• вид діяльності;

• судові справи;

• виконавчі провадження;

• санкційні списки, де фігурує компанія;

• наявність податкового боргу.

Також доступні зв’язки першого рівня (засновники та керівники, філіали, дочірні підприємства), що дають можливість виявити “масового” директора або місце масової реєстрації.

“Ведення бухгалтерського та операційного обліку компанії ‒ дуже відповідальний процес, який потребує скрупульозності та опрацювання великих масивів даних. А такі системи, як Облік SaaS, допомагають фахівцям цієї галузі виконувати роботу швидше та водночас якісніше. До того ж це вітчизняний продукт. Тому ми з радістю погодилися доповнити цю систему можливостями YouControl. Завдяки цьому працівники зможуть автоматизовано отримувати важливу для їхньої роботи інформацію та миттєво дізнатися необхідні відомості про контрагента, який може виявитися неблагонадійним чи навіть банкрутом”, ‒ запевнив Сергій Мільман, засновник та СЕО YouControl.

“Об'єднання і взаємодію українських бізнес-сервісів вважаю одними із пріоритетних задач на вітчизняному ринку. Це дає можливість багатьом командам розвивати і покращувати свої продукти, побудовані на сучасній інфраструктурі, а їх взаємодія дає мультиплікативний ефект для користувачів. YouControl ‒ визнаний лідер серед українських сервісів Data Science. Ми раді, що тепер його можливості доступні в онлайн-системі бухгалтерського обліку та управління Облік SaaS”, ‒ Данило Монiн, CEO Облік SaaS.