Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

YouControl допоміг визначити топових аграріїв Херсонщини

23 липня 2019 р.
youcontol

YouControl на форумі “Агропорт Південь Херсон 2019” презентував стенд та вчергове допоміг обрати переможців премії  AGROPORT AWARDS.

18-20 липня відбувся один із наймасштабніших сільськогосподарських заходів України – міжнародний форум “Агропорт Південь Херсон 2019”. У такому форматі на Херсонщині вже вдруге збираються аграрії як із самого регіону, так і з сусідніх областей – Одеської, Миколаївської, Запорізької та інших. Долучаються до них також міжнародні делегації. Кожного разу на заходах, які також проходять у Харкові та Львові, є певні акценти для розгляду. Цього разу це були, зокрема, питання глобального потепління та необхідності розвитку систем зрошування південних регіонів.

“Агропорт Південь Херсон 2019” підтримали Херсонська ОДА і Міністерство аграрної політики та промисловості України. Основою програми “Агропорту” стали конференції, семінари, круглі столи, тренінги. Окремо пройшла агропромислова виставка техніки, обладнання та інших товарів цікавих представникам галузі. Особливістю цьогорічного форуму став національний рекорд, яким організатори прагнули привернути увагу до важливості та цінності органічного виробництва. Саме досягнення полягало у виготовленні 100 літрів ягідного морсу зі 150 кілограмів органічних плодів кизилу.

YouControl теж не залишився осторонь такого масштабного та важливого для сільськогосподарської галузі заходу. Компанія презентувала свій креативний стенд, а її експерти демонстрували можливості власної аналітичної системи для підприємців, котрі прагнуть працювати лише із надійними партнерами. Також біля стенду проводився миттєвий розіграш подарунків – еко-торбинок, блокнотів тощо. 

“Важливою частиною участі YouControl у форумі стала уже традиційна допомога у виборі представників бізнесу, гідних премії AGROPORT AWARDS KHERSON 2019. Організатори заходу наголосили, що саме можливості системи забезпечують неупередженість при формуванні переліку тих, кого можна назвати аграрною гордістю Херсонщини. Ми раді бути корисними у такій місії та із задоволенням вчергове долучилися до нагородження ТОП-представників агросектору Херсонщини”, – розповів тренер з продукту YouControl Максим Боровик, який представляв компанію на заході. 

Тож переможцями премії, яких обрали з більш як сотні номінантів, та відповідно лідерами аграрної галузі Херсонщини, стали: 

1.  СВК “Борозенське”;

2.  ТОВ “Херсонська кондитерська фабрика”;

3.  СВК “Агро Лідер”;

4.  Фермерське господарство “Фудзі”;

5.  ПАТ “Каланчацький маслозавод”;

6.  ТОВ “СП Басматі”;

7.  ПП “Наш продукт”;

8.  ТОВ “Плодоовочевий комбінат Херсон”;

9.  СТОВ “Таврійська перспектива”;

10.  ПП Агрофірма “Промінь”.

Окрім цієї десятки, організатори відзначили тих підприємців, що мають здобутки та зробили внесок у розвиток сільського зеленого туризму. Серед них: 

•  База відпочинку “Забарино” в номінації “Кращий комплекс активного відпочинку в сільській місцевості”.

•  База відпочинку “Рибацький хуторок” у номінації “Народний вибір”.

•  Садиба зеленого туризму у с. Республіканець у номінації “Збереження традицій краю”.

А генеральний директор “Посад-Покровського консервного заводу” отримав від Ольги Трофімцевої, в. о. Міністра аграрної політики та промисловості України, золоту медаль “За виробництво плодово-овочевої консервації високої якості”.