Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

YouControl допоміг обрати найкращих аграріїв Львівщини

29 березня 2019 р.
youcontol

Претендентів на перемогу в Agroport Awards у Львові перевіряли за допомогою системи YouControl. Хто ж опинився у списку кращих?

21-22 березня відбулася Міжнародна агропромислова виставка та форум з розвитку фермерства “Агропорт Захід Львів 2019”. Цей мультиформатний захід, проведення якого підтримали Міністерство аграрної політики та продовольства України і Львівська ОДА, відвідало декілька тисяч учасників ‒ як із Львівщини, так і з сусідніх регіонів. В цілому він був орієнтований на середніх та малих фермерів, які мали змогу презентувати свої доробки, поділитися досвідом, почути про новітні технології та загалом відчути важливість тієї галузі, в якій вони працюють.

“Агропромисловий комплекс – рушійна сила нашої економіки. Але ми поки й на третину не використовуємо його можливостей. Не менше чверті валового продукту має займати агропромисловий комплекс. Суттєво треба збільшувати кількість інвестицій, щоб ми могли виробляти більше, якісніше, швидше. Треба створювати кінцевий продукт споживання, на якому буде написано “Зроблено в Україні”, ‒ заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час відкриття львівського “Агропорту”.

Традиційно в перший день заходу відбулося нагородження кращих аграріїв регіону премією Agroport Awards. Обирати гідних кандидатів вчергове допомогла система YouControl, а в нагородженні взяв участь тренер з продукту компанії Максим Боровик.

“Кожне місто, в якому відбувається “Агропорт”, по-своєму колоритне і особливе. Але Львів подарував усім гостям незабутні враження, які важко перевершити. З одного боку, учасники заходу отримали багато знань щодо ведення бізнесу, розвитку галузі в цілому. З іншого, вони мали змогу поринути в теплу атмосферу, душевно поспілкуватися між собою, а в кінці першого дня ще провести час в “Музеї пива”, де проходила церемонія нагородження лідерів в різних номінаціях. Все це залишиться в пам'яті надовго”, ‒ розповів Максим Боровик.

Премію Agroport Awards отримали 10 представників аграрної галузі Львівщини, обрані експертами за різними критеріями. Так, претенденти повинні були відзначитися вагомим об’ємом сплати податків, залученням іноземного капіталу та співпрацею з міжнародними проектами, розвитком сільських територій, впровадженням інновацій. Однак не менш важливими були і показники надійності підприємства, які визначали за допомогою YouControl. Зокрема, система допомогла знайти інформацію про обсяг статутного капіталу (його достатній рівень), відсутність податкових та інших боргів, “незаплямованість” співпрацею з країнами під санкціями тощо.

Лідери у різних аграрних напрямках отримали премію у своїх номінаціях та місяць повного доступу до системи YouControl у подарунок. Нагороди отримали:

•  Рослинництво: ТОВ “Гомін”

•  Птахівництво: ФГ “Захід-птиця”

•  Дрібне тваринництво: ФГ “Добра корівка”

•  Рибництво: ТОВ “Карпатський водограй”

•  Харчова промисловість: ТОВ “Агро-Інвест”

•  Садівництво: ФГ “Ромалін”

•  Органічне виробництво: ФГ “Соломея”

•  Виробництво м’яса: ТОВ “Галичина-Захід”

•  Молочна галузь: ПП Агрофірма “Лугове”

•  Кооперативи: СВК “Добротворець”

YouControl втретє підтримав ініціативу щодо вибору та нагородження аграріїв, котрі мають досягнення у своїх регонах. Раніше експерти компанії долучалися до вибору найкращих представників АПК на заходах, що проходили в Херсоні та Харкові.

Читати більше:

YouControl долучився до вибору кращих аграріїв Херсонщини

YouControl допоміг в Харкові обрати кращих аграріїв