Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Як не заплутатися серед однофамільців?
Зустрічайте унікальне оновлення YouControl

Дізнатись більше
Новини

YouControl розпочинає співпрацю із Держфінмоніторингом

1 липня 2019 р.
YouControl  розпочинає співпрацю із Держфінмоніторингом

YouControl та Держфінмоніторинг домовилися про партнерство, аби укріпити економічний правопорядок в Україні. 

25 червня YouControl підписав меморандум про співпрацю із Державною службою фінансового моніторингу України (Держфінмоніторингом). Це служба, головною метою якої є протидія легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, і фінансуванню тероризму. 

За домовленістю YouControl надасть доступи працівникам Держфінмоніторингу до своєї аналітичної системи. Також експерти компанії братимуть участь у навчанні співробітників, круглих столах та робочих групах, що проводить Служба. Окрім цього, планується спільна підготовка  досліджень та аналітичних матеріалів. Зі свого боку Держфінмоніторинг надаватиме рекомендації щодо вдосконалення системи YouControl за тими напрямками, де вона може бути корисною в боротьбі з економічними злочинами. 

Результатом такої співпраці та обміну досвідом має стати насамперед підвищення прозорості бізнес-середовища в Україні та зниження рівня корупції. Також це стане важливим кроком щодо розширення спектру інформаційних технологій, які використовують державні установи у своїй роботі.   

“Держфінмоніторинг ‒ критично важливий орган для економічної безпеки України. Співпраця з ним дозволить нам зробити свій внесок у те, аби якомога більше вітчизняного бізнесу працювало чесно і без “спокуси” використати свої доходи протизаконно. Відкриті дані та аналітика, зібрані у нас в системі, допоможуть значно швидше та ефективніше аналізувати компанії, щодо яких є підозри в незаконній економічній діяльності. А наші спеціалісти з радістю ділитимуться своєю експертизою щодо використання YouControl із працівниками Держфінмоніторингу”, ‒ запевнив засновник та СЕО YouControl Сергій Мільман

“Для забезпечення громадської відкритості і партнерства, ми, у межах чинного законодавства, налаштовані на конструктивну та подальшу ефективну співпрацю з YouControl. Поєднання зусиль державного та приватного секторів для цілей протидії відмивання коштів та корупції є нашим пріоритетом”, ‒ повідомив Голова Держфінмоніторингу Ігор Черкаський.

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’