Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Виграють всі: Pro-Consulting і YouControl розвиватимуть бізнес

14 грудня 2018 р.
youcontol

Pro-Consulting і YouControl підписали меморандум про співпрацю, згідно з яким компанії планують провести низку активностей, а також доповнять дані один одного.

Одна із найбільших консалтингових компаній України Pro-Consulting і YouControl підписали меморандум про співпрацю. Відтепер аналітики Pro-Consulting зможуть використовувати інформацію із системи, зібрану з понад 50 джерел, в тому числі держреєстрів, при роботі над своїми дослідженнями. Окрім цього, у звітах, що готуватиме консалтингова компанія, будуть розміщені PDF-досьє YouControl на компанії, про які в них йтиме мова. Із цих досьє можна дізнатись про статус юрособи, засновників і власників компанії, історію змін у ній, наявність податкового боргу та необхідних ліцензій, судову практику тощо.

Зі свого боку, Pro-Consulting поділиться напрацьованою за 15 років роботи експертизою, яку визнали майже півтисячі клієнтів ‒ провідних гравців різних ринків. Зібрана компанією аналітика щодо різних галузей буде використовуватися у дослідженнях YouControl, на вебінарах та інших спільних спеціалізованих заходах.

“Ми завжди відкриті до співпраці, адже така кооперація, як з Pro-Consulting,  розширює можливості обох сторін. Особливо вона корисна, якщо від цього, як у нашому випадку, виграють усі, і в першу чергу, наші клієнти. Ми плануємо активно  ділитися зібраними даними та знаннями наших експертів, аби бізнес-спільнота мала доступ до якісної інформації, якої наразі не завжди вистачає, і могла її використовувати у своїй роботі”, ‒ зазначив засновник та CEO YouControl Сергій Мільман.  

Майбутня співпраця компаній поліпшить якість їхніх послуг, а також допоможе зробити внесок у розвиток українського бізнесу. “Між компаніями планується організація низки активностей, які дозволять значно підвищити якість обслуговування клієнтів. Зокрема, проведення навчальних курсів, медійних, професійних, акційних та інших заходів. Співпраця Pro-Consulting і YouControl дозволить клієнтам обох компаній отримати ще більше інформації про розвиток бізнесу, управлінні активами і динаміку розвитку різноманітних ринків”, — прокоментував Олександр Соколов, генеральний директор Pro-Consulting.