Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

YouControl запустив свій подкаст про людей в бізнесі!
35 хвилин концентрованої користі тут

Слухати
Новини

Все пов'язано: YouControl розширив пошук зв'язків між контрагентами

15 червня 2020 р.
Все пов'язано: YouControl розширив пошук зв'язків між контрагентами

Пошук зв'язків між контрагентами став швидшим, зручнішим і ефективнішим. Знаходьте більше взаємозалежностей та корисної інформації.

Що нового в пошуку зв'язків:

•  пошук зв'язків зі списку відразу декількох контрагентів - до 50;

•  налаштування пошуку за критеріями причетності - правонаступники, бенефіціари, філії і т.д.;

•  пошук минулих зв'язків;

•  прискорений алгоритм пошуку і покращена візуалізація;

•  можливий пошук по не точному збігу назви або ПІБ.

Головне завдання інструменту - швидко показати зв'язок між компаніями та фізичними особами. Перевірити взаємозв'язок можна перед початком переговорів, або навіть під час зустрічі з партнерами, щоб необачно не підписати договір з компанією, що оточена "ореолом" корупційних зв'язків або репутаційних ризиків. Потім, при бажанні, дослідження взаємозв’язків між юридичними і фізичними особами можна продовжити.

Пошук зв'язків корисний співробітникам ЗМІ та громадським організаціям, які проводять незалежні розслідування. І особливо необхідний співробітникам служби безпеки, фінансистам, HR і юристам щоб розуміти вектор роботи компанії і людини.

Інтерфейс інструменту став лаконічніше і зручніше

Швидкий доступ до інструменту пошуку зв'язків – з дашборда, головної сторінки сайту YouControl, і з головного меню в лівій частині екрана.

Як і раніше можна вводити пошукові дані послідовно, але можна відразу заповнити перелік для пошуку між декількома компаніями та фізичними особами.

Щоб почати перевірку, заповніть як мінімум два поля даними для пошуку. Це можуть бути назва компанії, її адреса або телефон, код ЄДРПОУ або ПІБ.

Динамічний пошук пропонує відповідні варіанти при неповному збігу назв або ПІБ – вибирайте потрібний вам запит.

Щоб виключити можливі збіги, вводьте не назву, а код компанії – тоді різночитання виключені.

Зверніть увагу також, що ПІБ фізичної особи може виявитися зареєстрованою назвою, тому для пошуку фізособи переконайтеся, що в налаштуваннях вказаний пункт "ПІБ":

Також в цьому меню налаштовуються інші параметри пошуку, в тому числі актуальність і типи зв'язків. Ви можете відфільтрувати показ існуючих або минулих зв'язків. Щоб відкрити меню налаштувань, натисніть піктограму шестерінки в лівій верхній частині екрану.

Знайдені взаємозв'язки відображаються на екрані у вигляді наочного графа, вузли якого – це фізичні та юридичні особи. На кожен вузол можна додатково клікнути і продовжити розкриття зв'язків. Детально про те, як використовувати і перевірити інструменти пошуку зв'язків, дивіться на YouTube каналі YouСontrol.

Також можна перейти в досьє компанії, щоб побачити її бенефіціарів та інші дані.

Результати пошуку можна зберегти у форматі PDF або роздрукувати.

Нагадаємо також, що нещодавно в системі з'явився новий розділ  – пошук афіліатів. З його допомогою можна перевіряти зв'язки компаній і фізичних осіб, які впливають на управлінські рішення в компанії. Зараз Пошук афіліатів можуть використовувати всі зареєстровані користувачі системи YouControl. Після 30 червня доступ зміниться відповідно до тарифного плану.

Тестуйте новий інструмент та оцініть його користь!

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’