YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
  • Рішення
  • Продукти
  • Ресурси
  • Компанія
  • Тарифи

Не знаєте з чого почати?

Наш консультант допоможе підібрати правильне рішення відповідно до ваших задач

Замовити дзвінок

Професійний розвиток з YouControl

Експертні дослідження, вебінари на найактуальніші теми, професійні курси з бізнес-розвідки та багато іншого

Читати дослідження YC
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Новини 2 червня 2023 р.

Включення 20% ПДВ до вартості тарифів YouControl: кого торкнуться зміни

Поділитися:
Включення 20% ПДВ до вартості тарифів YouControl: кого торкнуться зміни

UPD. У зв'язку з тим, що законопроєкт 8401 ще не прийнято, додавання ПДВ до вартості ліцензій відкладається на невизначений термін. Встигніть придбати нову ліцензію або продовжити існуючу на попередніх умовах до вступу законопроєкту в силу.

 

З 1 січня 2013 року до 1 січня 2023 року, компанії, які займаються постачанням програмної продукції, а також операціями повʼязаними з програмною продукцією, звільнялись від оподаткування ПДВ своїх програмних продуктів. Термін дії пільги не було продовжено після закінчення. 

Починаючи з січня цього року, ми мали нагоду підтримувати ціни на тому ж рівні, та з 01.08.2023 року до вартості наших тарифів буде додано ПДВ у розмірі 20%.

Неплатники ПДВ, включно до 30.06.2023 року, зможуть придбати рішення за поточними цінами тарифів без додавання ПДВ на будь-який термін. Задля цього необхідно обрати тариф та оплатити його до 30.06.2023 року або звʼязатися зі своїм персональним менеджером задля уточнення деталей.

Для платників ПДВ: вартість ліцензії фактично не змінюється, оскільки можливо буде включити суму ПДВ до податкового кредиту

Поділитися:

Читайте також:

Статті 31 грудня 2021 р.

Україна trend-setter відкритих даних Європи: яка роль бізнесу?

Напередодні новорічних свят Європейський портал відкритих даних опублікував результати щорічного дослідження Open Data Maturity 2021. Цього року Україна піднялася на 11 позицій в рейтингу і закріпилася на 6-му місці серед 34 країн Європи, з почесним статусом trend-setter. Рівень зрілості сфери відкритих даних – 94%. Чи все так чудово в Україні з відкритими даними насправді та як бізнес здатен впливати на розвиток цієї сфери ‒ розповів виданню Мind засновник і СЕО YouControl, Сергій Мільман

Новини 10 грудня 2021 р.

YouControl запустив безоплатний інструмент з перевірки учасників закупівель в один клік

З 1 січня 2022 року вступають в силу зміни до Закону України "Про Публічні закупівлі". До уповноважених з публічних закупівель застосовуватиметься персональна відповідальність: від штрафів до позбавлення волі. Для уникнення таких ситуацій, підвищення ефективності тендерних закупівель та здійснення громадського контролю, фахівці YouControl розробили спеціальний інструмент ‒ "Аналіз тендерів".

Новини 9 грудня 2021 р.

"Аналіз тендерів": ідеальний інструмент перевірки публічних закупівель від YouControl

"Аналіз тендерів" – новий безоплатний інструмент YouControl для перевірки учасників тендерів, виявлення несумлінних компаній та проведення чесних та вигідних закупівель.   Ініціатор публічних закупівель має перевіряти учасників на відповідність до вимог закону.  Для належної перевірки потрібна інформація з відкритих та доступних джерел, отримання якої з розрізнених реєстрів займає багато часу.

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’