YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Новини 24 квітня 2023 р.

"Війна і санкції": одна з найбільших баз даних про санкції в YouControl

Поділитися:
"Війна і санкції": одна з найбільших баз даних про санкції в YouControl

Система YouControl тепер має більше даних щодо підсанкційних та потенційно підсанкційних фізичних осіб. Розповідаємо, як і навіщо враховувати це при перевірці контрагентів.

Списки фізичних та юридичних осіб, що потрапили чи мають всі "шанси" потрапити під санкції з початку війни рф проти України важливі для належної перевірки контрагентів. Бізнеси мають враховувати їх для запобігання ризикам, адже санкції можуть набувати різних видів економічних, торгівельних та бізнесових обмежень.

НАЗК разом з МЗС розробили проєкт, в якому збирають інформацію про всіх підсанкційних фізичних та юридичних осіб, санкції на яких було накладено з 2014 року через війну. Також можна побачити іформацію щодо тих, на кого санкції ще не накладено. Ці дані можна побачити в YouControl, включно з API YouScore.

Результати перевірки фізичної особи по санкційних списках в YouControl можна побачити в розділі меню "Медіа". Блок "Війна і санкції" з’явиться тут разом з блоками "Репутація в медіа", "Держзрадники", "Миротворець". 

 

 

Блок "Війна і санкції" надає такі можливості для поглибленої перевірки і аналізу інформації:

 1. Можна перейти безпосередньо до першоджерела даних (бази осіб під санкціями).

 2. Можна перейти безпосередньо до першоджерела даних з блоку "Пов'язані особи".

 3. Якщо натиснути на прапор країни з переліку тих, що наклали санкції на особу, відкриється відповідний документ цієї країни. 

 4. Фото кожної особи у звіті збільшується по кліку. 

 

Блок "Війна і санкції" містить такі категорії з урахуванням санкційного статусу особи:

 1. Підсанкційна особа – особа, на яку вже накладено санкції однією з юрисдикцій:

  • ЄС;

  • Велика Британія;

  • США;

  • Канада;

  • Швейцарія;

  • Австралія;

  • Японія;

  • Україна;

  • Нова Зеландія.

 2. Потенційно підсанкційна особа – особа, на яку не накладені санкції, проте таке питання може розглядатися та було ініційоване НАЗК

 3. Пов'язана особа – особа, яка не підпадає під перші дві категорії, проте є пов'язаною хоча б з однією категорією.

Санкції можуть бути накладені на олігархів, посадовців, керівників та членів правління російських компаній і банків, пропагандистів, представників політичних партій та інших осіб, які підтримують війну. Це тисячі людей, які координують і консультують з питань національної безпеки та безпосередньо беруть участь у реалізації політики, яка керує російською державною машиною, підтримує економіку або відтворює наративи кремлівської пропаганди. Хтось з них також може виявитись вашим контрагентом чи мати зв’язки з вашими контрагентами. 

 

Наразі база містить 9037 підсанкційних осіб та 16702 осіб, на які ще не накладено санкції. База регулярно оновлюється.

 

 

Джерело даних про осіб під санкціями

 

"Війна і санкції" – проєкт, створений за підтримки Міністерства закордонних справ України та Національного агентства з питань запобігання корупції. НАЗК ідентифікує осіб, які причетні до війни. 

Це одна з найбільших баз даних про санкції, накладені після нападу росії на Україну. 

Ключові задачі проєкту – з одного боку, оприлюднити списки осіб та компаній, які підтримують війну, інформувати іноземні уряди та громадян про вже запроваджені санкції, залучити громадськість до глобальної кампанії із розширення санкційних списків; з іншого боку – допомогти компаніям дотримуватися належної обачності та запобігати співпраці з ризиковими контрагентами.

 

Перейти до перевірки контрагентів 

Поділитися:

Читайте також:

Статті 31 грудня 2021 р.

Україна trend-setter відкритих даних Європи: яка роль бізнесу?

Напередодні новорічних свят Європейський портал відкритих даних опублікував результати щорічного дослідження Open Data Maturity 2021. Цього року Україна піднялася на 11 позицій в рейтингу і закріпилася на 6-му місці серед 34 країн Європи, з почесним статусом trend-setter. Рівень зрілості сфери відкритих даних – 94%. Чи все так чудово в Україні з відкритими даними насправді та як бізнес здатен впливати на розвиток цієї сфери ‒ розповів виданню Мind засновник і СЕО YouControl, Сергій Мільман

Новини 10 грудня 2021 р.

YouControl запустив безоплатний інструмент з перевірки учасників закупівель в один клік

З 1 січня 2022 року вступають в силу зміни до Закону України "Про Публічні закупівлі". До уповноважених з публічних закупівель застосовуватиметься персональна відповідальність: від штрафів до позбавлення волі. Для уникнення таких ситуацій, підвищення ефективності тендерних закупівель та здійснення громадського контролю, фахівці YouControl розробили спеціальний інструмент ‒ "Аналіз тендерів".

Новини 9 грудня 2021 р.

"Аналіз тендерів": ідеальний інструмент перевірки публічних закупівель від YouControl

"Аналіз тендерів" – новий безоплатний інструмент YouControl для перевірки учасників тендерів, виявлення несумлінних компаній та проведення чесних та вигідних закупівель.   Ініціатор публічних закупівель має перевіряти учасників на відповідність до вимог закону.  Для належної перевірки потрібна інформація з відкритих та доступних джерел, отримання якої з розрізнених реєстрів займає багато часу.

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’