Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Новини

Чи повернеться кредит? Прогнозуємо майбутнє з YouControl

10 квітня 2020 р.
Чи повернеться кредит? Прогнозуємо майбутнє з YouControl

В системі YouControl з'явився новий інструмент — "Кредитний ліміт". Він автоматично оцінює дані контрагента і дає уявлення про те, який обсяг кредиту можна видати компанії, щоб вона в майбутньому могла повністю і в строк повернути його.

В системі YouControl з'явився новий інструмент — "Кредитний ліміт". Це модуль миттєвої оцінки кредитоспроможності компанії. Створений на базі наявних аналітичних і фінансових даних YouControl, а також результатів досліджень боргового навантаження і ринку корпоративного кредитування.

Він показує обсяг прийнятного і максимально можливого кредиту. Алгоритм враховує наявний рівень боргового навантаження компанії і її здатність генерувати стабільний дохід для покриття майбутніх виплат за кредитними зобов'язаннями.

Результати розрахунку можна побачити в огляді досьє компанії біля індексів фінансового та ринкового скорингів, а також в окремій вкладці розділу "Фінанси". Дані відображені на графіку і показують стан кредитоспроможності контрагента за останні 5 років.

Діапазон кредитного ліміту розділений на 2 рівня:

Комфортний рівень (зелена лінія) — це безпечний рівень кредитування, таку суму компанія найімовірніше зможе повернути.

Рівень обачності (червона лінія) — вище цього рівня кредитувати необачно.

Як зрозуміти, чи може контрагент виплатити борг зараз?

У вас є можливість додати свої дані для розрахунку. Для цього потрібно натиснути на кнопку "Додати" (виділено синім кольором) і внести фінансові показники підприємства, що вас цікавить, які попросить система або заповнити поля у вкладці "Фінанси". Всю необхідну інформацію можна знайти у фінансовій звітності, яку надасть контрагент за запитом.

Кому буде корисним новий модуль

Співробітникам банків, які можуть отримати швидку оцінку масштабу потенціалу компанії з додаткового залучення кредитування;

Працівників логістичних, дистриб'юторських, виробничих підприємств для загального розуміння, який максимальний обсяг товарного кредиту можна надати досліджуваній компанії;

Інвесторам для експрес-оцінки боргового потенціалу, можливості майбутніх інвестицій і моніторингу динаміки боргового навантаження компанії.

Також за допомогою системи YouControl можна швидко оцінити фінансове здоров'я компанії і її ринкову потужність. Про те, як це зробити, можна прочитати в статтях:

Банкрутство партнерів вас не зачепить: як FinScore захищає від проблемних контрагентів

Як проаналізувати ринкову потужність компанії за допомогою MarketScore?

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’