Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Новини

Уявні конкуренти з єдиним власником: нові групи компаній та повернення ЗЕД

1 травня 2017 р.
Уявні конкуренти з єдиним власником: нові групи компаній та повернення ЗЕД

Чи знали ви, що магазини “Сільпо” та “Фора” належать одним і тим самим власникам, тобто фактично не конкуренти? З останнім оновленням YouControl користувачам будуть доступні нові цікаві можливості.
 

 

Групи компаній: продуктові рітейлери

 

Було виокремлено 12 найбільших продуктових мереж, які стали основами груп. Потім в кожну з цих груп додали всі пов’язані з ними компанії як додаткові бізнеси. Власникам деяких мереж належать торговельно-розважальні центри, переробні виробництва, готелі та інші об’єкти комерційної нерухомості. Тепер користувачі матимуть змогу бачити більш повну картину ділових інтересів власників продуктових мереж.
 

 

 

 

 

Ми додали 110 груп, створених на базі рейтингів видань “Юридична практика” та “Delo.ua”. До складу груп включені компанії, створені власниками юридичних фірм, громадські організації тощо. Логотип групи можна буде побачити в досьє кожної компанії, яка входить в групу.
 

 

 

Оновлений блок зовнішньоекономічної діяльності

 

Дехто помітив, що вкладка “ЗЕД” зникла з досьє компаній. Ми оновили її і знову відкриваємо для користувачів. Співпраця з офшорами, країнами під санкціями, спеціальні санкції Міністерства торгівлі та економічного розвитку України та основна інформація щодо експортно-імпортної діяльності знову доступна для перегляду.

Дані відтепер відображаються у вигляді діапазонів значень.
 
Почніть перевіряти ваших контрагентів просто зараз!
Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’