Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

УкрСиббанк високо оцінив потенціал проекту YouScore

23 липня 2018 р.
youcontol

YouScore від YouControl став фіналістом акселераційної програми від Radar Tech та UKRSIBBANK BNP Paribas Group, в якій брало участь 102 проекти. Наступні три місяці команда YouScore разом з ментором буде працювати над удосконаленням системи та готуватися до жовтневого Demo Day.

YouScore ‒ проект компанії YouControl ‒ втретє став фіналістом програми з підтримки стартапів. Цього разу його належно оцінило журі акселераційної програми від Radar Tech та UKRSIBBANK BNP Paribas Group. Її мета ‒ пошук, розвиток та впровадження інноваційних технологій у банківській сфері. У програмі виділено 5 основних напрямків роботи: продукти та сервіси (саме в ньому бере участь YouScore), діджіталізація, банк зсередини, банк як місце роботи, за межами традиційного банкінгу.

«Ми сфокусовані на пошуку реальних бізнес-рішень, які допоможуть модернізувати банківську систему, поліпшити внутрішні процеси, автоматизувати і спростити алгоритми роботи банку, посилити онлайн-безпеку», ‒ зазначив Костянтин Лежнін, заступник голови правління і керівник роздрібного бізнесу UKRSIBBANK BNP Paribas Group.Програма стартувала в березні цього року. Загалом учасники з 6 найбільших міст України подали 102 заявки, з яких 33 ‒ потрапили до півфіналу. 19 липня пройшов черговий етап програми ‒ 12-годинний марафон пітчів та презентацій. За його результатами журі планували відібрати 10 фіналістів, однак на фінішну пряму вийшло 14 учасників.

Серед них опинився і YouScore ‒ автоматична скорингова система для визначення благонадійності та оцінки потенціалу компанії, розроблена експертами компанії YouControl. Вона складається з окремих модулів, які передають зібрану системою інформацію з відкритих джерел, в тому числі держреєстрів. Надалі ця інформація за допомогою API-сервісу передається в операційні системи банку, з якими співробітники звикли працювати.

Протягом наступних трьох місяців фіналісти разом із досвідченими менторами будуть працювати над своїми проектами. За словами організаторів, найбільш сильні команди з опрацьованими рішеннями зможуть перевірити гіпотези на базі UKRSIBBANK BNP Paribas Group. Окрім цього, вони навчаться орієнтуватися в корпоративній структурі і будувати успішні бізнес-відносини з великими клієнтами. А в жовтні пройде Demo Day, після чого буде визначено, хто став переможцем програми та може почати з банком-організатором співпрацю на комерційній основі.

“Ми дуже раді, що Укрсиббанк зацікавився нашим проектом. Він може принести реальну користь банківським установам, адже допомагає автоматизувати такі процеси, як ідентифікація клієнтів та супровід документообігу. Крім того, YouScore визначає рівень ризику та потенціал співпраці з клієнтом. Тобто наш проект спроможний вирішити саме ті задачі, про які говорять організатори програми. Ми будемо старатись врахувати побажання менторів, аби до фіналу удосконалити наш продукт та презентувати його на українському ринку”, ‒ ділиться враженнями після пітчингу Євген Дудник, продакт-менеджер YouScore.

Нагадаємо, проект YouScore народився під час програми FinTech Master в інкубаторі 1991 і вже отримував першу перемогу в Open Banking lab — першому інкубаторі, присвяченому вирішенню завдань банківського ринку.

Ознайомитись з сервісом YouScore.