Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Програма лояльності "YouControl Family" запущена!
Дізнайся як отримати свої знижки та бонуси

Програма лояльності
"YouControl Family" запущена!

Детальніше
Новини

Українці почали перевірку забудовників ЖК на DOM.RIA з YouControl

6 лютого 2019 р.
Українці почали перевірку забудовників ЖК на DOM.RIA з YouControl

Відтепер при виборі квартири на DOM.RIA покупці можуть перевірити потенційного забудовника та його підрядників за допомогою досьє з YouControl.

Нещодавно Аналітичний центр DOM.RIA підрахував, скільки часу українцям потрібно, аби зібрати кошти на купівлю житла. Так, киянам та мешканцям Харківщини, за умови отримання середньої заробітної плати для їхнього регіону, необхідно відкладати на однокімнатну квартиру 8 років усі зароблені кошти. Жителям курортної Одеської області на це потрібно 10 років, а промислової Дніпропетровщини ‒ 6 років. Тож буде шкода отримані такими зусиллями гроші від неуважності чи легковажності віддавати ненадійному забудовнику, який так і не закінчить будівництво чи інакше порушить взяті на себе зобов’язання. Аби захиститися від такої неприємної ситуації, DOM.RIA розмістив на сторінці кожного житлового комплексу (ЖК) важливі відомості про всіх учасників будівництва, надані системою YouControl.

В профілі ЖК можна дізнатися інформацію про наявність у девелопера, замовника будівництва та генерального підрядника необхідних ліцензій та дозволів, досвід роботи в будівельній галузі. Окрім цього, там же відображатимуться дані про участь компаній в судах. Також з DOM.RIA можна переходити в YouControl на детальнішу версію досьє про кожну компанію-учасника будівництва.

Інформація для нього зібрана системою з 22 двох відкритих джерел і доступна в тарифі “Open Data”. З досьє можна дізнатися про статус юридичної особи, час та місце заснування підприємства, головний та додаткові види діяльності, розмір його статутного капіталу, наявність податкового боргу. Окрім цього, там можна ретельніше ознайомитися з судовими справами компаній, дізнатися, сторону позивача чи відповідача вони частіше займають, чи є на їхньому рахунку виконавчі провадження, тобто як вони виконують рішення суду тощо. Також в досьє відображаються зв’язки підприємства першого рівня, що можуть вказати на підозрілі моменти, зокрема чи не є вказана адреса місцем масової реєстрації, а директор ‒ керівником ще в кількох десятках фірм.

“Наш тариф “Open Data” спрямований на те, аби кожен українець безкоштовно послуговувався безмежними ресурсами відкритих даних. Використовувати їх можна в різних ситуаціях і одна з них ‒ перевірка забудовника при досить масштабних інвестиціях в житло. Приклади тисяч майже безнадійно заморожених будівництв по всій країні доводять, що до  купівлі квартир в новобудовах потрібно підходити дуже виважено. Тож доступ до досьє з системи YouControl допоможе українцям, які обирають житло на DOM.RIA, контролювати надійність обраних забудовників та бути впевненими в своїх рішеннях”, ‒ запевнив Сергій Мільман, засновник та СЕО YouControl.

“Кожного місяця на DOM.RIA понад два мільйони українців шукають та продають нерухомість. Ми прагнемо, щоб продавці на DOM.RIA отримували більше дзвінків від покупців. Наявність перевіреної інформації в пропозиції викликає довіру до продавця та стає вирішальним фактором для здійснення дзвінка. Саме тому ми створили мережу Інспекторів RIA по всій Україні, які особисто перевіряють квартири, що продаються. Достовірна інформація, актуальна ціна та реальні фото в Перевірених пропозиціях викликають більшу довіру до продавця. Завдяки співпраці з аналітичною системою YouControl покупці, які шукають квартиру в новобудовах на DOM.RIA, можуть отримати повне юридичне досьє на всіх підрядників будівництва новобудови. Це допоможе українцям швидше визначитись у надійності забудовника і купити квартиру безпечно. А продавцям первинної нерухомості — отримати ще більше дзвінків від покупців”, — коментує Сергій Молдаховський, директор з маркетингу компанії RIA.com.

DOM.RIA — це вже другий сервіс, для якого YouControl відкрив можливість визначати надійність забудовників. Минулого року ЛУН також інтегрував дані про забудовників.

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’