YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
  • Рішення
  • Продукти
  • Ресурси
  • Компанія
  • Тарифи

Професійний розвиток з YouControl

Експертні дослідження, вебінари на найактуальніші теми, професійні курси з бізнес-розвідки та багато іншого

Читати дослідження YC
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або оберіть рішення, яке підходить саме вам.

Новини 6 лютого 2019 р.

Українці почали перевірку забудовників ЖК на DOM.RIA з YouControl

Поділитися:
Українці почали перевірку забудовників ЖК на DOM.RIA з YouControl

Відтепер при виборі квартири на DOM.RIA покупці можуть перевірити потенційного забудовника та його підрядників за допомогою досьє з YouControl.

Нещодавно Аналітичний центр DOM.RIA підрахував, скільки часу українцям потрібно, аби зібрати кошти на купівлю житла. Так, киянам та мешканцям Харківщини, за умови отримання середньої заробітної плати для їхнього регіону, необхідно відкладати на однокімнатну квартиру 8 років усі зароблені кошти. Жителям курортної Одеської області на це потрібно 10 років, а промислової Дніпропетровщини ‒ 6 років. Тож буде шкода отримані такими зусиллями гроші від неуважності чи легковажності віддавати ненадійному забудовнику, який так і не закінчить будівництво чи інакше порушить взяті на себе зобов’язання. Аби захиститися від такої неприємної ситуації, DOM.RIA розмістив на сторінці кожного житлового комплексу (ЖК) важливі відомості про всіх учасників будівництва, надані системою YouControl.

В профілі ЖК можна дізнатися інформацію про наявність у девелопера, замовника будівництва та генерального підрядника необхідних ліцензій та дозволів, досвід роботи в будівельній галузі. Окрім цього, там же відображатимуться дані про участь компаній в судах. Також з DOM.RIA можна переходити в YouControl на детальнішу версію досьє про кожну компанію-учасника будівництва.

Інформація для нього зібрана системою з 22 двох відкритих джерел і доступна в тарифі “Open Data”. З досьє можна дізнатися про статус юридичної особи, час та місце заснування підприємства, головний та додаткові види діяльності, розмір його статутного капіталу, наявність податкового боргу. Окрім цього, там можна ретельніше ознайомитися з судовими справами компаній, дізнатися, сторону позивача чи відповідача вони частіше займають, чи є на їхньому рахунку виконавчі провадження, тобто як вони виконують рішення суду тощо. Також в досьє відображаються зв’язки підприємства першого рівня, що можуть вказати на підозрілі моменти, зокрема чи не є вказана адреса місцем масової реєстрації, а директор ‒ керівником ще в кількох десятках фірм.

“Наш тариф “Open Data” спрямований на те, аби кожен українець безкоштовно послуговувався безмежними ресурсами відкритих даних. Використовувати їх можна в різних ситуаціях і одна з них ‒ перевірка забудовника при досить масштабних інвестиціях в житло. Приклади тисяч майже безнадійно заморожених будівництв по всій країні доводять, що до  купівлі квартир в новобудовах потрібно підходити дуже виважено. Тож доступ до досьє з системи YouControl допоможе українцям, які обирають житло на DOM.RIA, контролювати надійність обраних забудовників та бути впевненими в своїх рішеннях”, ‒ запевнив Сергій Мільман, засновник та СЕО YouControl.

“Кожного місяця на DOM.RIA понад два мільйони українців шукають та продають нерухомість. Ми прагнемо, щоб продавці на DOM.RIA отримували більше дзвінків від покупців. Наявність перевіреної інформації в пропозиції викликає довіру до продавця та стає вирішальним фактором для здійснення дзвінка. Саме тому ми створили мережу Інспекторів RIA по всій Україні, які особисто перевіряють квартири, що продаються. Достовірна інформація, актуальна ціна та реальні фото в Перевірених пропозиціях викликають більшу довіру до продавця. Завдяки співпраці з аналітичною системою YouControl покупці, які шукають квартиру в новобудовах на DOM.RIA, можуть отримати повне юридичне досьє на всіх підрядників будівництва новобудови. Це допоможе українцям швидше визначитись у надійності забудовника і купити квартиру безпечно. А продавцям первинної нерухомості — отримати ще більше дзвінків від покупців”, — коментує Сергій Молдаховський, директор з маркетингу компанії RIA.com.

DOM.RIA — це вже другий сервіс, для якого YouControl відкрив можливість визначати надійність забудовників. Минулого року ЛУН також інтегрував дані про забудовників.

Поділитися:

Читайте також:

Статті 31 грудня 2021 р.

Україна trend-setter відкритих даних Європи: яка роль бізнесу?

Напередодні новорічних свят Європейський портал відкритих даних опублікував результати щорічного дослідження Open Data Maturity 2021. Цього року Україна піднялася на 11 позицій в рейтингу і закріпилася на 6-му місці серед 34 країн Європи, з почесним статусом trend-setter. Рівень зрілості сфери відкритих даних – 94%. Чи все так чудово в Україні з відкритими даними насправді та як бізнес здатен впливати на розвиток цієї сфери ‒ розповів виданню Мind засновник і СЕО YouControl, Сергій Мільман

Новини 10 грудня 2021 р.

YouControl запустив безоплатний інструмент з перевірки учасників закупівель в один клік

З 1 січня 2022 року вступають в силу зміни до Закону України "Про Публічні закупівлі". До уповноважених з публічних закупівель застосовуватиметься персональна відповідальність: від штрафів до позбавлення волі. Для уникнення таких ситуацій, підвищення ефективності тендерних закупівель та здійснення громадського контролю, фахівці YouControl розробили спеціальний інструмент ‒ "Аналіз тендерів".

Новини 9 грудня 2021 р.

"Аналіз тендерів": ідеальний інструмент перевірки публічних закупівель від YouControl

"Аналіз тендерів" – новий безоплатний інструмент YouControl для перевірки учасників тендерів, виявлення несумлінних компаній та проведення чесних та вигідних закупівель.   Ініціатор публічних закупівель має перевіряти учасників на відповідність до вимог закону.  Для належної перевірки потрібна інформація з відкритих та доступних джерел, отримання якої з розрізнених реєстрів займає багато часу.

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’