Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Новини

"У нас все чисто": перевірки і результат

11 листопада 2019 р.
"У нас все чисто": перевірки і результат

У досьє компаній в системі YouControl з'явилася окрема вкладка про перевірки держслужбами, а дані надходять з більшої кількості джерел.

Вкладка "Перевірки" дозволяє дізнатися дати запланованих і результати проведених перевірок підприємства державними службами. За цей рік вже є результати понад 94 тис. перевірок з понад 177 тис. запланованих.

Навіщо знати про перевірки підприємства держслужбами?

Перевірка може виявити на підприємстві порушення, через які накладе штрафи або навіть заборонить виконання певних робіт. Якщо це ваш партнер або підрядник – у вас виникне проблема/простоювання в роботі.

Для ілюстративного прикладу уявімо, що ви користуєтеся послугами будівельної компанії. Державне управління праці проводить у вашого підрядника перевірку і виявляє порушення (працівники не пройшли відповідну підготовку та перевірку знань з питань охорони праці). В результаті підприємству заборонено експлуатувати обладнання, необхідне для виконання вашого замовлення.

Крім того, ви можете заздалегідь побачити графік перевірок вашого підприємства і підготуватися до них. Або дізнатися про перевірки контрагента і не витрачати свій час на комунікацію з ним у той день. А також прочитати нашу статтю про те, як підготуватися до будь-якої майбутньої перевірки підприємства.

Що конкретно можна дізнатися в модулі "Перевірки"?

Список проведених перевірок:

• тип перевірки (планова або позапланова);

• дата перевірки;

• контролюючий орган;

• накладені санкції (сума штрафу).

План майбутніх перевірок:

• яка служба проводить;

• дата початку перевірки;

• тривалість перевірки.

Для запланованих перевірок вказана приблизна ступінь ризику: високий, помірна або незначна. Вона візуалізує у вигляді графіків різних кольорів (червоний, жовтий або зелений відповідно).

Як отримати інформацію?

Щоб дізнатися графік перевірок підприємства, відкрийте його досьє в системі YouControl на вкладці "Перевірки". Перед вами з'являться два списки: проведені та заплановані перевірок. Ви можете перемикатися між ними за допомогою кнопок в правому верхньому куті.

Ви також можете побачити докладні відомості про кожну майбутню перевірку: предмет (мета) перевірки і місце її проведення (якщо вказано). Для цього натисніть на стрілку праворуч, що розкриває випадаючий список:

Також блок "Перевірки державними службами" відображається в Огляді досьє поряд зі зв'язками контрагента, судовими рішеннями і іншими факторами потенційного ризику і оцінки безпеки співробітництва.

Вкладка "Перевірки" доступна всім користувачам системи YouControl, в тому числі в безкоштовному тарифі Open data.

Почати перевірку!

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’