Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Новини

Таємниці на стіл: YouControl допоможе в перевірці прокурорів

17 вересня 2020 р.
Таємниці на стіл: YouControl допоможе в перевірці прокурорів

Аналітики перевірятимуть прокурорів на благонадійність, використовуючи систему YouControl. 

 

В межах реформування прокуратури цієї осені відбудеться атестація місцевих прокурорів. У проведенні реформування загального сектору юстиції партнером України виступає Європейський Союз. Зокрема, Проект ЄС “Право-Justice” надає прокуратурі експертну підтримку, ділиться кращими європейськими практиками, забезпечує супровід роботи кадрових комісій та робочих груп.

 

YouControl підтримав ініціативу, сприяючи боротьбі з корупцією. Аналітики, котрі співпрацюють із “Право-Justice”, зможуть скористатись інструментами аналітичної системи для виявлення неблагонадійних прокурорів. Зокрема, за допомогою інструмента YouControl People вони зможуть виявити їх причетність до комерційних структур, а також дізнатись інформацію про судові справи осіб, причетність до корупційних справ, чи підпадають під дію закону про очищення влади. Крім того, фахівці зможуть з'ясувати, яка нерухомість та автотранспорт оформлені на них.


Нагадаємо, раніше YouControl допоміг Громадській раді доброчесності провести перевірку представників суддівської влади на доброчесність та кваліфікованість.

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’