Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Сила в єдності: YouControl Club вп’яте зібрав однодумців

1 березня 2019 р.
youcontol

22 лютого відбулася п’ята закрита зустріч YouControl Club. Її учасники дізналися, як пройшов минулий рік для YouControl, які оновлення чекають на користувачів цього року, а окремі клієнти та партнери компанії отримали відзнаки.  

Життєвий досвід доводить, що однією рукою вузол не зав’яжеш. І в бізнесі, як і в житті, потрібно мати надійну підтримку ‒ вірних партнерів та клієнтів-однодумців. Саме їх і зібрав YouControl 22 лютого в Fedoriv Hub. Приводом стала п’ята закрита зустріч YouControl Club, котра в Києві проводиться вже втретє. На захід завітало понад 200 преміум-користувачів системи YouControl та друзів компанії ‒ представників банків, українських підприємств, профільних бізнес-асоціацій тощо.

Рік для YouControl: розвиток та кооперація

Традиційно відкрив зустріч засновник та CEO YouControl Сергій Мільман. Він розповів про важливі оновлення системи, нові партнерства та загалом вражаючі перемоги компанії за минулий рік як в комерційному, так і в соціальному напрямках. Також він натхненно пояснив присутнім, які саме проблеми намагається вирішити YouControl своїми розробками і для прикладу розповів про один із інструментів:

“Бізнес ‒ це завжди прагнення підкорити певні висоти. І коли ми через перешкоди деремося вгору, вирішуємо, за що зачепитися, аби не впасти, дуже важливо приймати правильні рішення. Адже через якийсь хиткий камінець, на який були покладені певні сподівання, можна дуже стрімко полетіти вниз. Так само в бізнесі. Якщо помилитися з бізнес-партнером, довіритися не тому, це може призвести до втрати репутації та й взагалі ‒ всієї компанії. Тож минулого року для нас дуже важливою метою була реалізація інструменту “Експрес-аналіз”, який допомагає прискорити прийняття рішень та дає розуміння, з ким варто працювати, а кого варто обходити стороною”.

Також Сергій Мільман поділився з учасниками зустрічі грандіозним планами компанії на 2019 рік. Серед іншого, він зупинився на вдосконаленні “Експрес-аналізу”, продемонстрував демо-версію нових “Зв’язків” та анонсував довгоочікуваний багатьма учасниками ринку інструмент “ПЕПи”.

Читати більше: Експрес-аналіз контрагента: дізнайся за 60 секунд

Та наразі YouControl вже допоміг сотням представників українського бізнесу з різних сфер. Наприклад, керівник детективного агентства “Бюро Рись”, засновник клубу приватних детективів Руслан Болгов запевнив, що система помітно економить його час та витрачені зусилля:

“Робота, яка раніше потребувала 5 годин, зараз виконується в два-три кліки. Інформація, яку можна знайти в YouControl, допомагає вирішити багато принципово важливих питань: як визначити недобросовісних конкурентів та шахраїв, так і знайти втрачених родичів”.

Як минулого року, так і поточного YouControl робить великий акцент на взаємодії з клієнтами. Керівник відділу продажів Олексій Ахметов на зустрічі розповів, що саме компанія робить в цьому напрямку. Зокрема, YouControl сформував та продовжує наповнювати Академію бізнес-розвідки ‒ онлайн-базу знань щодо комплаєнсу, а для новачків у цій галузі експерти проводять навчання.

Також компанія проводить вебінари та публікує в соціальних мережах корисну галузеву інформацію, навчає працівників мерій. А про те, хто саме відповідає за таку взаємодію, хто натхненно працює на благо клієнтів YouControl, розповіла HR-менеджер компанії Анна Приходько. Також вона поділилася лайфхаками, як за допомогою системи перевірити кандидатів на працевлаштування.

Для подальшого розвитку, розширення власних можливостей та кооперації з іншими гравцями ринку YouControl 2018 року доєднався до кількох профільних бізнес-об’єднань, зокрема і до Спілки українських підприємців (СУП). Тож однією з гостей YouControl Club стала Тетяна Паламарчук, в. о. виконавчого директора СУП. Вона розповіла, чим компанія та Спілка справді корисні один одному.

“Один в полі не воїн. Так можна говорити і про український бізнес. Для того, аби вирішити певні питання і бути почутими, потрібно об’єднуватися з однодумцями. Ми в СУП говоримо, що своїм членам ми пропонуємо місце в ракеті. Але потрібно бути впевненими у тих, з ким сідаєш у шатл. І вдячні YouControl за допомогу в перевірці та аналізі наших учасників. За допомогою інформації з системи ми можемо бути впевненими, що наші вимоги до членів спілки виконані”.

Читати більше: YouControl приєднався до Спілки українських підприємців

Зліт YouScore

2018 рік став знаковим для YouControl не лише завдяки революційним фічам та надійним партнерствам, а й тим, що компанія вивела на ринок ще один свій важливий продукт. Мова про скорингову систему оцінки бізнес-партнера YouScore, яка наразі складається із 19 окремих модулів, два з яких ще розробляються. Дані з неї передаються через API безпосередньо до автоматизованих клієнтських сервісів. Однак, починалося все зовсім з іншого.

“Ми шукали шляхи для розвитку нових напрямків в YouControl. І саме з такою метою пішли на Fintech Masters від інкубатору 1991 для стартапів з розробки фінансових сервісів на базі відкритих даних. Потрапили ми в програму лише з одним модулем ‒ індексом фінансової стійкості компанії FinScore. Однак в процесі роботи ми зрозуміли, що цього занадто мало, а підхід по подібної системи має бути комплексним, таким, що закриває різні напрямки при перевірці контрагента. Тож FinScore врешті виріс у систему YouScore з різноманітними модулями”, ‒ поділився на заході спогадами продакт-менеджер YouScore Євген Дудник.

Він також нагадав, що протягом 2018 року YouScore отримала відзнаки та нагороди й у інших проектах, зокрема ‒ Open Banking lab від OTP Bank, програмі від Radar Tech та Ukrsibbank BNP Paribas Group та CRDF Global BootCamp Ukraine. І на цьому команда не збирається зупинятися. А причини успіху YouScore пояснив керівника проекту Open Banking Lab, директор зі стратегії та розвитку OTP Bank Ігор Руснак:

“Рік тому ми проводили програму щодо кооперації зі стартапами для пошуку інноваційних рішень в напрямку Fintech, які могли би вирішити певні проблеми банків, надати інструменти для роботи з клієнтами. YouControl, який брав у ній участь, вже був на високому рівні розвитку, з хорошою командою. А його СЕО Сергій Мільман як візіонер зумів побачити раціональне зерно в тому, що говорять інші. Таке правильне позиціонування і вміння слухати менторів (наше керівництво і фахівців) зіграли вирішальну роль, і їхній продукт переміг у програмі та отримав грант на розвиток. YouControl ефективно працює з Fintech, вся його боротьба в подібних програмах увінчується успіхом. У нього є чітка стратегія, розуміння, куди рухатися”.

Читати більше: YouScore переміг у програмі Open banking lab

Разом до перемог

Протягом 4,5 років роботи YouControl сформував цілу “армію” надійних та відданих партнерів та клієнтів. Однак окремі з них вирізняються деякими особливостями. Тож родзинкою П’ятої закритої зустрічі YouControl Club стало нагородження компаній за певні досягнення в співпраці з YouControl. Відзнаки отримали:

•  Перший клієнт YouControl за віру в технологічні рішення для бізнес-розвідки ‒ ТОВ "Сіейчес Україна" (CHS Ukraine);

•  Перший клієнт YouScore за сміливість у втіленні нових рішень ‒ АТ "Райффайзен Банк Аваль";

•  За найбільшу команду, яка перевіряє контрагентів з YouControl, ‒ ПАТ "Державний ощадний банк України" (Ощадбанк);

•  Євангелісти YouControl за публічну підтримку місії формування прозорого бізнес-середовища ‒ АТ "ОТП БАНК";

•  За найбільшу відданість в партнерстві з YouControl ‒ Детективна агенція "Бюро Рись";

•  За допомогу в удосконаленні системи для перевірки контрагентів YouControl ‒ Корпорації "Артеріум";

•  За найактивнішого користувача системи для перевірки контрагентів YouControl ‒ ТОВ “Бейкер Тіллі Україна”;

•  За розвиток прозорого бізнес-середовища ‒ СУП та UNIC.

Також на заході був проведений розіграш додаткового робочого місця, яке дісталося представниці компанії ТОВ “ТекХостинг”.

А для того, аби кожен учасник YouControl Club зміг дізнатися відповіді на питання щодо роботи та розвитку системи, в окремій частині заходу на питання гостей відповідали Сергій Мільман, Олексій Ахметов, Євген Дудник, а також заступник директора YouControl з правових питань та адвокат Данило Глоба під модерацією керівника піар-відділу Антоніни Ряховської.

Закінчився вечір обміном досвіду та приємним неформальним спілкуванням учасників клубу за келихом вина.

YouControl дякує всім учасникам!