Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Новини

Зв'язки PROкачалися! Аналізуйте зв'язки ФОП за допомогою YouControl

17 вересня 2019 р.
Зв'язки PROкачалися! Аналізуйте зв'язки ФОП за допомогою YouControl

Все, про що мовчать фізособи-підприємці, тепер можна дізнатися за допомогою інноваційних Зв'язків PRO. Інструмент дозволяє досліджувати поле зв'язків навколо підприємця швидко і зручно.

Тепер ви можете перевірити зв'язки не тільки компаній, але і фізичних осіб-підприємців (ФОП). Функціонал Зв'язків PRO розроблений таким чином, що ви самі можете візуалізувати для аналізу тільки ті зв'язки контрагента, які вам цікаві на даний момент, а можливість переглядати історичні зв'язки дає уявлення про те, з ким підприємець був пов'язаний в минулому.

Додаткову зручність в роботі Зв'язків PRO створює панель з інформацією про контрагента, якого ви аналізуєте. Немає необхідності переходити в картку, щоб дізнатися статус компанії і реєстраційні дані. Про те, як використовувати цей інструмент, ми розповідали раніше в статті Все про Зв'язки PRO. Інструкція.

Як здійснити перевірку ФОП за допомогою Зв'язків PRO

Аналізуйте ФОП перед укладенням угоди. Важливо перевірити, з ким пов'язаний підприємець. Якщо виявиться зв'язок з компаніями, у яких погана репутація і є ознаки неблагонадійності, краще ретельно зважити, чи варто укладати з ним договір. Швидше за все, це спричинить за собою певні ризики, зокрема, дестабілізацію бізнесу, привернення уваги контролюючих органів та інші репутаційні та фінансові втрати.

Вивчіть минуле. Історичні зв'язки покажуть, в яких компаніях ФОП був уповноваженою особою (наприклад, керівником). Подивіться, як йшли справи у компанії в цей період часу. Перевірте:

•  фінансову стабільність компанії;

•  наявність виконавчих проваджень та податкової заборгованості;

•  чи були судові справи по компанії.

Проаналізувавши ці дані, можна припустити, чого очікувати від контрагента і наскільки він благонадійний.

Перевіряйте тендери. Використовуйте Зв'язки PRO для виявлення причетності фізосіб-підприємців до змови з іншими учасниками або із самим замовником. Якщо серед учасників тендера виявляться однакові адреси, телефони, ПІБ засновників і бенефіціарів або інші збіги, ви побачите це на схемі. Всі дані, які використовуються для побудови схем зв'язків, відображаються на підставі Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань та актуальні в момент запиту.

Щоб перевірити зв'язки, в картці ФОП перейдіть в розділ Аналіз зв'язків.

Співпрацюючи з ФОП, не сподівайтеся на вдачу. Перевіряйте і аналізуйте всю інформацію і будьте впевнені в надійності своїх контрагентів за допомогою Зв'язків PRO.

Розпочати перевірку!