Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Новини

Студентський стартап: Могилянка запустила спільний проєкт з YouControl

3 лютого 2020 р.
Студентський стартап: Могилянка запустила спільний проєкт з YouControl

Студенти Києво-Могилянської академії вчитимуться розробляти сервіси на основі відкритих даних. YouControl виступає в якості стейкхолдера проєкту.

У Києво-Могилянській академії запустили навчально-практичний проєкт в межах курсу “Технології веб-програмування”. 35 студентів комп'ютерних наук факультету інформатики працюватимуть над створенням сервісів, які за допомогою відкритих даних вирішуватимуть суспільно-важливі проблеми. 

YouControl погодився виступити в якості стейкхоледра: поділився датасетами та надаватиме менторську підтримку. Для початку студенти спробують свої сили у роботі з даними судових рішень. У кінці проєкту планується запустити як мінімум один веб-продукт. 

30 січня відбулась перша зустріч в стінах академії. Сергій Мільман, CEO та засновник YouControl, провів дві навчальні лекції “Ідея. Стартап. Компанія” та “Особливості роботи із відкритими даними”. Студенти спільно із Сергієм брейнстормили ідеї, які вони зможуть втілити за допомогою програмування. 

Нам сподобалась ініціатива провести в університеті свій міні-хакатон відкритих даних. Ми прагнемо донести студентам цінність відкритих даних, привити культуру їх використання, а також допомогти їм у створенні продукту для вирішення суспільно важливих проблем. Якщо цей досвід буде успішним, подумаємо над масштабуванням”, ‒ прокоментував Сергій Мільман.

Нагадаємо, YouControl з 2017 року співпрацює з вишами в межах соціального напрямку, але такий досвід для компанії вперше. 

Дякуємо за ініціативу викладачам академії: Максиму Корнійчуку, Олексію Олецькому та декану факультету інформатики Андрію Глибовцю.

Читайте більше: Інвестиції в молодь: YouControl відкривається для вишів

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’