Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Новини

Список доповнився: більше даних про люстрованих чиновників

25 жовтня 2019 р.
Список доповнився: більше даних про люстрованих чиновників

Оновлено і доповнено модуль YouControl "Фізичні особи" відомостями про осіб, до яких застосовані положення Закону України "Про очищення влади" (люстрація).

Нові дані про люстрованих осіб надходять зі списків Департаменту з питань люстрації Міністерства юстиції України. Вони збагатили досьє контрагентів в системі YouControl і дозволяють перевірити більше осіб.

З 2014 року в "Відомостях про стан проходження перевірки" з'явилося близько 440 тисяч записів. У списку можна дізнатися регіон, орган і посаду як діючих чиновників, так і кандидатів, які проходили люстраційну перевірку.

У Додаткових робочих матеріалах вказані особи, які не підпадають під дію закону про люстрацію. Підставами може бути участь у бойових діях під час антитерористичної операції, служба на вищих офіцерських посадах, амністія Президента або перебування на посаді менше року.

Кому і навіщо це потрібно?

Службі безпеки підприємства необхідно бути в курсі, якщо хтось (потенційний співробітник або представник контрагента) не витримав люстраційну перевірку.

Ця інформація також стане в нагоді відділу кадрів (HR) при розгляді біографії претендентів на посаду в компанії.

Нарешті, наглядові ради державних підприємств і органів влади стежать за новими призначеннями.

Як отримати інформацію?

Щоб перевірити, чи піддавався громадянин України люстрації, відкрийте модуль "Фізичні особи" на головній сторінці сайту YouControl. Введіть ПІБ у відповідні поля і отримаєте відомості, які вас цікавлять:

Актуальні дані про фізичних осіб, до яких застосовані положення Закону України «Про очищення влади» (люстрація) доступні в кожному платному тарифі YouControl.

Ми продовжуємо розширювати можливості перевірки фізичних осіб інструментами YouControl. Ви можете детально прочитати про цей модуль в статті "Тотальна перевірка: модуль з даними фізосіб з'явився в YouControl" і ознайомитися з інструкцією по використанню цього інструменту.