Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Як не заплутатися серед однофамільців?
Зустрічайте унікальне оновлення YouControl

Дізнатись більше
Новини

Списки, Групи, YouControl: Спільний простір з колегами

24 квітня 2020 р.
Списки, Групи, YouControl: Спільний простір з колегами

Досвідом роботи з будь-якою компанією можна поділитися з допомогою нового інструменту “Групи”. Цей інструмент від YouControl дозволяє долучати колег та інших користувачів системи до списків компаній, підібраними за особистими смаками та параметрами.

Ви мали сумний досвід співпраці з постачальником? На майбутнє для себе, для наступників та колег, які теж можуть мати з ним справу, ви вносите його до “чорного списку”. Було б добре працювати спільно з колегами з цим списком, маючи під рукою повне досьє компаній. Або ж відкриваючи досьє ‒ бачити, чи не підвів цей контрагент уже раніше ваших колег. 

YouControl реалізував таку можливість. Відтепер будь-який досвід ви зможете передати через інструмент “Групи”. Він відкриває нові можливості роботи з інформацією: нотатки, групування, передача даних своїй спільноті.

“Чорними” списками або ж навпаки надійними контактами тепер легко ділитись з іншими  користувачами системи YouControl. “Ми маємо ділитися інформацією, коли хочемо і з тими, з ким хочемо”, ‒ зауважує Сергій Мільман, засновник та CEO YouControl.

Кому будуть корисні “Групи”?

•  Бізнесу, щоб створити загальне інформаційне поле всередині компанії будь-якого масштабу, від міні-команд у складі директора та бухгалтера до команд із десятків співробітників служби безпеки підприємства;

•  державним органам для швидкого і зручного обміну інформацією серед департаментів;

•  Журналістам та громадським активістам для обміну даними всередині команди при підготовці розслідувань;

•  HR-департаментам для централізованої перевірки персоналу та кандидатів.

Для полегшення пошуку в “Групах” YouControl подумав про їхнє актуальне маркування. Для цього крім назви та опису можна ще обрати колір та смайлик списку.

Наразі дуже вигідно об’єднуватися, зауважив на презентації інструменту Сергій Мільман. Наприклад, якщо ви маєте досвід спілкування з 10 компаніями, то кожен ваш колега має аналогічний досвід. Поєднуючи його, ваш спільний досвід може нараховувати взаємодію зі 100 компаніями. У такий спосіб інструмент “Групи” допомагає відділам пришвидшити обмін інформацією та ефективніше обирати як партнерів, контрагентів, так і співробітників.

Як працювати з “Групами”?

Групи містять чотири вкладки, кожна з яких має окрему функцію.

•  Списки

Тут можна створити, переглянути та відредагувати списки компаній. Об’єднуйте контрагентів за будь-якою ознакою: “Клієнти”, “Постачальники”, “Боржники” або створюйте “Чорний список”. Також тут знаходяться списки від колег та знайомих, до яких вам надали доступ.

Створюйте списки компаній за будь-якою ознакою для подальшої роботи з ними

•  Усі контрагенти

Дозволяє переглянути перелік усіх контрагентів, які потрапили до будь-якого зі створених користувачем списків.

Керуйте налаштуваннями моніторингу та приналежністю компанії до різних списків

•  Спільнота

Простір, де зберігаються викладені в публічний доступ списки. Вони оновлюються в реальному часі. Якщо хтось додасть чи видалить компанію — ви побачите актуальну версію. Зараз там знаходяться доступні для всіх корисні списки, створені експертами YouControl. 

Переглядайте публічні списки, створені експертами та користувачами системи

•  Історія переглядів

Зберігає посилання на всі досьє контрагентів, переглянуті протягом усього періоду користування системою YouControl. Дані фільтруються за датою перегляду та назвою списку, до якого додана компанія.

Користуйтесь швидким доступом до всіх переглянутих вами компаній

Як отримати доступ до списків інших користувачів?

Списками можна ділитися з колегами для спільної роботи, відкриваючи доступ іншим користувачам — за тим же принципом, що й документами в хмарних сервісах.

Діліться доступом, відправляючи посилання на список або надіславши запрошення на пошту

Працюючи зі списками, до яких ви отримали доступ від інших користувачів, важливо пам’ятати, що така інформація відображає виключно їх власну думку, переконання, судження, оцінку певних обставин тощо. Ви можете як приймати запрошення, так і відхиляти.

YouControl вже поділився зі спільнотою всіх користувачів своїми списками. Увійдіть в свій акаунт та перегляньте їх:

Банки України

Великі платники податків

Продавці лікарських засобів

Імпортери лікарських засобів 

Фінансово-промислова група “Група родини Гонта” (за участі проєкту B2B Jewelry)

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’