Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Новини

"Спонсори" терористів тепер в експрес-аналізі

22 листопада 2019 р.
"Спонсори" терористів тепер в експрес-аналізі

В експрес-аналіз додано новий фактор, який покаже причетність компанії до кримінальних проваджень зі ст. 258-5 КК України (фінансування тероризму).

Проблема тероризму в Україні актуальна як ніколи раніше. Будь-які терористичні дії, в тому числі і їх фінансування, є загрозою національній безпеці і тягнуть за собою кримінальну відповідальність.

Згідно КК України (Розділ IX. Злочини проти громадської безпеки Стаття 258-5. Фінансування тероризму), будь-яка фінансова або матеріальна допомога, виплата на користь осіб, пов'язаних з тероризмом, може бути розцінена як фінансування тероризму. Терористичні організації або юридичні особи, що їм допомагають, можуть обманним шляхом використовувати компанії як канали для фінансування тероризму.

Аби не наразити свою компанію на ризик співпраці з такими організаціями, не завадить спочатку уважно ознайомитися з діяльністю потенційного контрагента.

Експрес-аналіз системи YouControl звертає увагу на фактори, що вимагають ретельної перевірки. Тепер серед них є фактор, який вказує на причетність юридичної особи до кримінального провадження з розслідування фактів фінансування тероризму. Якщо в судових рішеннях буде згадуватися компанія, яку ви перевіряєте, то ви одразу побачите це в експрес-аналізі.

Звертаємо вашу увагу на те, що згадка компанії в судових документах ще не вказує на її причетність до скоєння злочинних дій.

Щоб зрозуміти, в якій ролі фігурувала компанія, яку ви перевіряєте, потрібно вивчити документи по цій кримільнальній справі. Перейти до списку документів можна двома способами:

- натиснути на номер рішення в описі фактора, після чого відкриється судовий документ, за яким спрацював фактор;
- перейти в розділ "Суди", вкладка "Судові документи". У пошуку вказати номер справи.

При наявності вироку, в якому посадові особи компанії визнані винними у скоєнні злочину (і при цьому використовували саму компанію), є всі підстави відмовитися від співпраці з нею. Слід уникати ділових відносин з таким контрагентом, оскільки це може відбитися на вашій репутації і привернути увагу правоохоронних органів.

Неправильний вибір контрагента може серйозно вплинути на ваш бізнес. В цьому випадку мова йде не тільки про фінансові втрати і репутацію, а й про можливість залучення в злочинну діяльність.

Бережіть себе і свій бізнес. Перевіряйте ваших партнерів вже зараз в YouControl!

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’