YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Новини 22 січня 2021 р.

Сім'я передусім: бонуси та знижки в програмі лояльності YouControl Family

Поділитися:
Сім'я передусім: бонуси та знижки в програмі лояльності YouControl Family

Користувачами YouControl стають люди та компанії, які розуміють важливість безпеки бізнесу. За минулий рік користувачі перевірили дані за допомогою YouControl 53 млн разів. А тим, хто ігнорував бізнес-розвідку, контрагенти з низкою негативних ознак заважали успішно вести співпрацю і завдали збитків, від втрати фінансових активів до репутаційних наслідків.

 

Виявити та запобігти таким ризикам можна за допомогою системи YouControl. І ступінь захисту залежить від системності роботи з даними. Адже користь від постійного доступу до інформації про контрагентів набагато більша за один вдалий контракт або повернення разової дебіторської заборгованості. За такого підходу дані стають вашим щитом, мечем і подушкою безпеки. І місія YouControl полягає саме у формуванні прозорого та безпечного бізнес-середовища разом з однодумцями, які поділяють ці цінності. Простіше кажучи – з нашими постійними клієнтами, для яких ми запускаємо програму лояльності YouControl Family.

 

Наша пропозиція

 

Захищайте свій бізнес системно, використовуючи інструменти YouControl.

Обирайте ліцензію, що дозволить убезпечити ваші активи та репутацію, і автоматично приєднуйтеся до програми лояльності.

Переконайтеся в реальній і відчутній вигоді постійного застосування бізнес-розвідки та комплаєнсу.

 

Ваша вигода

 

Постійні клієнти YouControl стають учасниками програми лояльності.

Продовжуючи ліцензію на рік або розширюючи її на команду, ви отримуєте бонуси на свій рахунок.

 

Бонуси можна обміняти на:

 

1) знижки на додаткові робочі місця;

 

2) підключення до системи нового користувача;

 

3) інші приємні подарунки.

 

Але головна перевага: залишаючись постійним клієнтом, ви завжди будете на крок попереду конкурентів. А оскільки це ще й економічно вигідно – то тим більше приємно.

 

Як стати учасником YouControl Family

 

Ми "приймаємо в сім'ю" всіх користувачів, які користуються системою не менш як рік. Якщо ви зареєстровані в YouControl, то за кожну покупку і подовження ліцензії на рік на ваш рахунок надходять бонуси.

Ймовірно, вони вже там – щоб переконатися та переглянути їх кількість, зайдіть до свого особистого кабінету та розділу "Ваша організація". Тут показується час вашої участі в YouControl Family, сума бонусів і історія їх нарахування/списання.

Бонуси можна конвертувати у вигоду. Наприклад, якщо ви вже 5 років користуєтеся YouControl зі "Стандартною" ліцензією, і термін її дії ще понад 90 днів, то ви можете оплатити її продовження на наступний рік зі знижкою 10%, а це 27 000 грн, замість стандартної вартості 30 000 грн. При цьому 1890 бонусів будуть нараховані на рахунок. Конкретні цифри для вашого облікового запису детально розраховує персональний менеджер.

 

До речі, YouControl Family не замінює і не скасовує Реферальну програму. Це дві різні програми лояльності, тобто – ще більше вигоди для вас від YouControl.

 

Наша спільна мета не в тому, щоб просто перевіряти та викривати контрагентів, а в тому, щоб разом будувати міцне, взаємовигідне та стабільне бізнес-середовище в Україні. Як одна надійна YouControl Family.

 

Перевірити бонуси зараз!

Поділитися:

Читайте також:

Статті 31 грудня 2021 р.

Україна trend-setter відкритих даних Європи: яка роль бізнесу?

Напередодні новорічних свят Європейський портал відкритих даних опублікував результати щорічного дослідження Open Data Maturity 2021. Цього року Україна піднялася на 11 позицій в рейтингу і закріпилася на 6-му місці серед 34 країн Європи, з почесним статусом trend-setter. Рівень зрілості сфери відкритих даних – 94%. Чи все так чудово в Україні з відкритими даними насправді та як бізнес здатен впливати на розвиток цієї сфери ‒ розповів виданню Мind засновник і СЕО YouControl, Сергій Мільман

Новини 10 грудня 2021 р.

YouControl запустив безоплатний інструмент з перевірки учасників закупівель в один клік

З 1 січня 2022 року вступають в силу зміни до Закону України "Про Публічні закупівлі". До уповноважених з публічних закупівель застосовуватиметься персональна відповідальність: від штрафів до позбавлення волі. Для уникнення таких ситуацій, підвищення ефективності тендерних закупівель та здійснення громадського контролю, фахівці YouControl розробили спеціальний інструмент ‒ "Аналіз тендерів".

Новини 9 грудня 2021 р.

"Аналіз тендерів": ідеальний інструмент перевірки публічних закупівель від YouControl

"Аналіз тендерів" – новий безоплатний інструмент YouControl для перевірки учасників тендерів, виявлення несумлінних компаній та проведення чесних та вигідних закупівель.   Ініціатор публічних закупівель має перевіряти учасників на відповідність до вимог закону.  Для належної перевірки потрібна інформація з відкритих та доступних джерел, отримання якої з розрізнених реєстрів займає багато часу.

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’