Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

YouControl запустив свій подкаст про людей в бізнесі!
35 хвилин концентрованої користі тут

Слухати
Новини

Рукою подати: Компанії з ЄС та Великобританії тепер в YouControl

15 квітня 2020 р.
Рукою подати: Компанії з ЄС та Великобританії тепер в YouControl

Наскільки можна довіряти зарубіжним партнерам ‒ вже не питання, а алгоритм, який запускає пошук в реєстрах ЄС та Великобританії. З середини квітня в YouControl можна швидко знайти дані про іноземні компанії.

Швидкість поширення вірусу Covid-19 в Україні змушує бізнес шукати альтернативні варіанти поставок медикаментів та медтехніки, чим можуть скористатися шахраї та несумлінні постачальники. Тому в YouControl вирішили запровадити інструмент, що дозволяє знайти компанію за кордоном та отримати про неї ключові дані.

Крім постачальників і дистриб'юторів медтехніки та медпрепаратів, інструмент важливий для юристів-міжнародників, підприємців, які перевіряють потенційних або наявних партнерів.

Які дані можна отримати?

YouControl став першим офіційним дистриб'ютором Європейського бізнес-реєстру на території України, який дозволяє отримати дані про компанії 19 країн. Серед них: Австрія, Естонія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Гібралтар, о. Гернсі, Ірландія, Італія, Джерсі, Латвія, Литва, Люксембург, Македонія, Мальта, Сербія, Словенія, Іспанія, Швеція.

Анкета компаній з країн ЄС містить номер та місце реєстрації. Така коротка виписка доступна безкоштовно, а розширена версія, що може включати юридичний статус компанії, юридичну адресу, установчі документи, виписки з торгового реєстру, профіль компанії, її річний звіт, баланс підприємства, проміжний звіт, документ про призначення в компанії, перелік засновників ‒ надається за окрему плату. За бажанням користувача виписок може бути декілька. Вартість повної виписки сягає від 5 до 50 євро (залежить від країни пошуку та реєстру). 

Компанії, зареєстровані в Великобританії, в системі YouControl представлені анкетою з більш розширеними даними: інформація про SIC (КВЕД), активний або неактивний її статус, підтвердження стану, рахунок та чи є він підтвердженим, а також історія ‒ теперішні та колишні бенефіціари та директори. Це досьє доступне для всіх користувачів у повному обсязі. Їх джерелом для YouControl виступає офіційний реєстр Великобританії Companies House.

Як знайти компанію з ЄС чи Британії?

Для ефективного пошуку YouControl розробив алгоритм, що дозволяє знаходити компанію за назвою. Щодо британських компаній пошук працює додатково і за ПІБ директора, засновника, підписанта та доступний як латиницею, так і кирилицею. 

Вносьте дані в пошуковий рядок та обирайте країну у випадаючому меню. В результаті ви отримаєте перелік компаній, з яких можете обрати потрібну та перейти на її досьє.

Окрім сайту інформацію про закордонні компанії можна знайти в чат-боті YouControlBot. Він дозволяє шукати дані по всіх країнах одночасно. На сайті ж доступний тільки послідовний пошук ‒ країна за країною. За допомогою бота ви можете створити список обраних компаній, отримати інформацію і відправити її собі на електронну пошту. YouControlBot працює в Messenger, Viber та Telegram.

Для чого потрібен пошук іноземних компаній?

Новий інструмент допоможе для:

•  Перевірки правдивості та актуальності реєстраційних відомостей про компанії;

•  Перевірки правдивості юридичної адреси, заявленої контрагентом;

•  Перевірки, чи не є компанія ліквідованою;

•  Перевірки інформації про засновників компанії;

•  Встановлення виду діяльності контрагента;

•  З’ясування фінансових показників та розміру статутного капіталу;

•  Отримання відомостей про акціонерів та керівників;

•  З’ясування інформації про зміни, внесені до реєстраційних даних.

•  Уточнення даних про суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності та контрагентів при укладенні угод із зарубіжними компаніями;

•  Для коректної розробки договорів ЗЕД;

•  Для подання позову та звернення у судові інстанції;

•  Для реєстрації компанії з іноземним капіталом.

Перейти до пошуку!

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’