YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Новини 15 квітня 2020 р.

Рукою подати: Компанії з ЄС та Великобританії тепер в YouControl

Поділитися:
Рукою подати: Компанії з ЄС та Великобританії тепер в YouControl

Наскільки можна довіряти зарубіжним партнерам ‒ вже не питання, а алгоритм, який запускає пошук в реєстрах ЄС та Великобританії. З середини квітня в YouControl можна швидко знайти дані про іноземні компанії.

Швидкість поширення вірусу Covid-19 в Україні змушує бізнес шукати альтернативні варіанти поставок медикаментів та медтехніки, чим можуть скористатися шахраї та несумлінні постачальники. Тому в YouControl вирішили запровадити інструмент, що дозволяє знайти компанію за кордоном та отримати про неї ключові дані.

Крім постачальників і дистриб'юторів медтехніки та медпрепаратів, інструмент важливий для юристів-міжнародників, підприємців, які перевіряють потенційних або наявних партнерів.

Які дані можна отримати?

YouControl став першим офіційним дистриб'ютором Європейського бізнес-реєстру на території України, який дозволяє отримати дані про компанії 19 країн. Серед них: Австрія, Естонія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Гібралтар, о. Гернсі, Ірландія, Італія, Джерсі, Латвія, Литва, Люксембург, Македонія, Мальта, Сербія, Словенія, Іспанія, Швеція.

Анкета компаній з країн ЄС містить номер та місце реєстрації. Така коротка виписка доступна безкоштовно, а розширена версія, що може включати юридичний статус компанії, юридичну адресу, установчі документи, виписки з торгового реєстру, профіль компанії, її річний звіт, баланс підприємства, проміжний звіт, документ про призначення в компанії, перелік засновників ‒ надається за окрему плату. За бажанням користувача виписок може бути декілька. Вартість повної виписки сягає від 5 до 50 євро (залежить від країни пошуку та реєстру). 

Компанії, зареєстровані в Великобританії, в системі YouControl представлені анкетою з більш розширеними даними: інформація про SIC (КВЕД), активний або неактивний її статус, підтвердження стану, рахунок та чи є він підтвердженим, а також історія ‒ теперішні та колишні бенефіціари та директори. Це досьє доступне для всіх користувачів у повному обсязі. Їх джерелом для YouControl виступає офіційний реєстр Великобританії Companies House.

Як знайти компанію з ЄС чи Британії?

Для ефективного пошуку YouControl розробив алгоритм, що дозволяє знаходити компанію за назвою. Щодо британських компаній пошук працює додатково і за ПІБ директора, засновника, підписанта та доступний як латиницею, так і кирилицею. 

Вносьте дані в пошуковий рядок та обирайте країну у випадаючому меню. В результаті ви отримаєте перелік компаній, з яких можете обрати потрібну та перейти на її досьє.

Окрім сайту інформацію про закордонні компанії можна знайти в чат-боті YouControlBot. Він дозволяє шукати дані по всіх країнах одночасно. На сайті ж доступний тільки послідовний пошук ‒ країна за країною. За допомогою бота ви можете створити список обраних компаній, отримати інформацію і відправити її собі на електронну пошту. YouControlBot працює в Messenger, Viber та Telegram.

Для чого потрібен пошук іноземних компаній?

Новий інструмент допоможе для:

•  Перевірки правдивості та актуальності реєстраційних відомостей про компанії;

•  Перевірки правдивості юридичної адреси, заявленої контрагентом;

•  Перевірки, чи не є компанія ліквідованою;

•  Перевірки інформації про засновників компанії;

•  Встановлення виду діяльності контрагента;

•  З’ясування фінансових показників та розміру статутного капіталу;

•  Отримання відомостей про акціонерів та керівників;

•  З’ясування інформації про зміни, внесені до реєстраційних даних.

•  Уточнення даних про суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності та контрагентів при укладенні угод із зарубіжними компаніями;

•  Для коректної розробки договорів ЗЕД;

•  Для подання позову та звернення у судові інстанції;

•  Для реєстрації компанії з іноземним капіталом.

Перейти до пошуку!

Поділитися:

Читайте також:

Статті 31 грудня 2021 р.

Україна trend-setter відкритих даних Європи: яка роль бізнесу?

Напередодні новорічних свят Європейський портал відкритих даних опублікував результати щорічного дослідження Open Data Maturity 2021. Цього року Україна піднялася на 11 позицій в рейтингу і закріпилася на 6-му місці серед 34 країн Європи, з почесним статусом trend-setter. Рівень зрілості сфери відкритих даних – 94%. Чи все так чудово в Україні з відкритими даними насправді та як бізнес здатен впливати на розвиток цієї сфери ‒ розповів виданню Мind засновник і СЕО YouControl, Сергій Мільман

Новини 10 грудня 2021 р.

YouControl запустив безоплатний інструмент з перевірки учасників закупівель в один клік

З 1 січня 2022 року вступають в силу зміни до Закону України "Про Публічні закупівлі". До уповноважених з публічних закупівель застосовуватиметься персональна відповідальність: від штрафів до позбавлення волі. Для уникнення таких ситуацій, підвищення ефективності тендерних закупівель та здійснення громадського контролю, фахівці YouControl розробили спеціальний інструмент ‒ "Аналіз тендерів".

Новини 9 грудня 2021 р.

"Аналіз тендерів": ідеальний інструмент перевірки публічних закупівель від YouControl

"Аналіз тендерів" – новий безоплатний інструмент YouControl для перевірки учасників тендерів, виявлення несумлінних компаній та проведення чесних та вигідних закупівель.   Ініціатор публічних закупівель має перевіряти учасників на відповідність до вимог закону.  Для належної перевірки потрібна інформація з відкритих та доступних джерел, отримання якої з розрізнених реєстрів займає багато часу.

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’