Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Разом до прозорості в бізнесі: YouControl став учасником UNIC

18 квітня 2019 р.
youcontol

YouControl приєднався до UNIC  – Всеукраїнської Мережі Доброчесності та Комплаєнсу, щоб разом з однодумцями працювати над підвищенням прозорості бізнес-середовища в державі.

У березні 2019 року YouControl року став учасником ще однієї надзвичайно корисної для українського бізнесу спільноти  – Всеукраїнської Мережі Доброчесності та Комплаєнсу (UNIC або Мережа). Вона почала свою роботу 2017 року та була створена за підтримки Ради бізнес-омбудсмена в Україні, Європейського банку реконструкції та розвитку і Організації економічного співробітництва та розвитку.

Лана Сінічкіна, член виконавчого комітету UNIC та Сергій Мільман, засновник та СЕО YouControl

Підприємствам, які хочуть долучитися до Мережі, потрібно пройти перевірку та підтвердити свою ділову репутацію, готовність підтримувати принципи спільноти. Однак членство в UNIC взамін дає можливість простіше виходити на міжнародні ринки, отримувати кредитування, колективно, а не сам-на-сам, протидіяти корупції тощо. Загалом Мережа об’єднує бізнес, який прагне працювати прозоро, для  обміну досвідом та кращими практиками впровадження комплаєнсу. Члени експертних груп UNIC спільно працюють над розробкою комплаєнс-програм для компаній, поширюють ідею доброчесності та прозорості серед громадськості та бізнесу.

“YouControl вже не перший рік активно працює над тим, аби більше компаній грали за чесними правилами, а ті, хто цього не робить, були викриті. Ми постійно вдосконалюємо наявні та створюємо нові інструменти, щоб підвищувати стандарти якісної перевірки контрагентів на доброчесність. Однак, справді вражаючого результату в очищенні вітчизняного бізнес-середовища можна досягти лише спільними зусиллями більшості учасників ринку. І наше членство в UNIC – Мережі, що об’єднує підприємців навколо спільних правильних цілей, – може допомогти пришвидшити рух до таких результатів”, – переконана Наталія Чорногуб, експерт з комплаєнсу, GR-менеджер YouControl.  

“YouControl – це потужний сервіс для автоматизованого моніторингу контрагентів та провідник у світ відкритих даних, що допомагають ефективному управлінню комплаєнс-ризиками. Ми щиро раді появі таких компаній на ринку України, і тим більше, серед спільноти UNIC”, – зазначає Ганна Герасимчук, Голова Секретаріату Всеукраїнської мережі доброчесності і комплаєнсу.

За її словами, учасники UNIC усвідомлюють важливість перевірки надійності контрагента та вразливість ділової репутації, зокрема, в розрізі пов’язаних осіб. “Все більше компаній, фокус діяльності яких спрямований на підвищення рівня прозорості в бізнесі, приєднуються до UNIC. Ми віримо, що подібне об’єднання спільних зусиль неодмінно призведе до поступового очищення бізнес-середовища від недоброчесних практик”, – запевняє Ганна Герасимчук.

Наразі до UNIC приєдналося 57  компаній, розташованих у 53 містах України, в яких працює більше 102 тис. працівників.