Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Прозорий ринок: дані ринків за 2017 рік

22 жовтня 2018 р.
youcontol

Ринкові відносини вигідні для тих, хто тримає руку на пульсі. У системі YouControl оновлена аналітика за фінансовими показниками компаній на ринках за 2017 рік.

Ринок – це не тільки конкуренція, але і вигідне співробітництво. А найголовніше – це розуміння актуального стану і динаміки в роботі провідних гравців. Система YouControl дозволяє аналізувати стан підприємств на ринку і формувати власний ТОП-25 компаній. Інструмент може ранжувати компанії за прибутком, імпортом або експортом, а також вибирати потрібний КВЕД і регіон. Наприклад, ви за хвилину можете визначити найбільші аграрні підприємства в Полтавській області, або ще більш точно – хто є лідер з експорту чавуну.

Як цим користуватися?

Припустимо, що ваша компанія планує розширити свою технічну базу і побудувати кілька нових господарських приміщень. Ви перебуваєте в пошуку надійних підрядників для будівництва. Аналіз ринків від YouControl – саме той інструмент, який допоможе не помилитися у виборі!

Після входу в систему YouControl на головній сторінці (робочій панелі) знайдіть інструмент "Ринки".

На сторінці, що відкрилася, задайте (виберіть із запропонованих опцій) відповідні параметри підприємств: стан, регіон та КВЕД (в даному випадку – "Будівництво"). І натисніть кнопку "Сформувати звіт".

 

Ви отримаєте перелік 25 найуспішніших компаній за обраними параметрами в потрібному вам регіоні, які не перебувають у стадії припинення. Ви побачите прибуток кожної з цих компаній за 2017 рік, обсяги експорту та імпорту (якщо є зовнішньоекономічна діяльність) і річну динаміку (відношення прибутку за 2017 рік до прибутку за 2016 рік).

Інструмент "Ринки" і викладений покроковий алгоритм дозволяють знаходити:

•  клієнтів та/або покупців (зручно для відділу збуту);

•  дізнатися більше про своїх конкурентів на ринку (інструмент для комерційного відділу);

•  лідерів ринку за прибутком та персоналом (для аналітиків ринку).

Зверніть увагу: якщо певний час тому ви вже проводили подібний пошук і встановили ТОП-25 компаній на ринку, то повторіть дослідження, оскільки разом з доданими даними за 2017 рік змінився і ТОП гравців.

Дослідити ринки!