З найсвіжішим релізом анонсується декілька дуже цікавих нових можливостей: ми розробили фінансовий скоринг, додали в автоматичний моніторинг реєстр справ, призначених до розгляду, прив’язали судові документи до номеру справи та перевели реєстр “Обіг наркотичних засобів” на щоденне оновлення.
Почнемо з найцікавішого.
Ми завжди намагаємось подавати інформацію якомога простіше для сприйняття. Адже ми прагнемо заощадити користувачам якомога більше робочого часу. Саме тому наша фінансова аналітика читається так легко. Але ми подумали: а чи можна зробити ще простіше? Щоб для поверхневого експрес-аналізу контрагента користувач витрачав пару секунд?
Так! Саме для цього ми розробили аналітичну методику, дослідили тисячі компаній, сотні фінансових показників і сьогодні запускаємо результат нашої праці у бета-тестування.
На що звертати увагу користувачеві, який бажає з першого погляду дізнатися фінансовий стан свого майбутнього контрагента? На латинську літеру біля назви компанії. А — чудово, B — добре, C — можна було і краще, D — поганенько.
Більш розширена інформація знаходиться у вкладці “Фінанси”.
Наразі дані за 2016 рік обробляються та скоро також будуть в системі.
Для тих, хто бажає розібратись детальніше, як працює фінансовий скоринг від YouControl, ми підготували роз’яснювальну статтю “Фінансовий скоринг від YouControl: як перевірити стабільність фірми за декілька секунд”. Рекомендуємо її обов’язково прочитати: все дуже нескладно, і ви повністю зрозумієте методику, за якою ми присвоїли компанії ту чи іншу фінансову оцінку.
Дотепер ви отримували в моніторингу лише ті судові справи, які вже розглянуті. Проте, ми вважаємо, що ви маєте бути попередженими і про ті справи, які тільки призначені до розгляду, тож ми надсилатимемо їх вам в списку моніторингу на електронну пошту.
До речі, якщо проти вашої компанії раптом призначать справу та “забудуть” вас про це попередити, ми зруйнуємо хитрі плани ваших опонентів. Сподіваємось, що власну компанію ви також поставили в моніторинг!
Що це значить? Відтепер, якщо до контрагента прив’язаний хоча б один документ, то до цього контрагента будуть прив’язані всі документи з таким самим номером справи.
Якщо компанія фігурує хоча б десь, ви зможете швидко знайти всі документи за цією справою. Ховатись стає складніше!
Прив’язані таким чином документи ми також відправлятимемо в моніторинг, тож ви нічого не пропустите.
Ми знаємо, що актуальність даних вкрай важлива, тому оновлюємо реєстри так часто, як це можливо. Відтепер реєстр “Обіг наркотичних засобів” оновлюватиметься щодня.
Залишайтеся з нами, ми готуємо ще багато цікавого найближчим часом!
Почніть перевіряти ваших контрагентів просто зараз!
Читайте також:
Статті 31 грудня 2021 р.
Україна trend-setter відкритих даних Європи: яка роль бізнесу?
Напередодні новорічних свят Європейський портал відкритих даних опублікував результати щорічного дослідження Open Data Maturity 2021. Цього року Україна піднялася на 11 позицій в рейтингу і закріпилася на 6-му місці серед 34 країн Європи, з почесним статусом trend-setter. Рівень зрілості сфери відкритих даних – 94%. Чи все так чудово в Україні з відкритими даними насправді та як бізнес здатен впливати на розвиток цієї сфери ‒ розповів виданню Мind засновник і СЕО YouControl, Сергій Мільман
Новини 10 грудня 2021 р.
YouControl запустив безоплатний інструмент з перевірки учасників закупівель в один клік
З 1 січня 2022 року вступають в силу зміни до Закону України "Про Публічні закупівлі". До уповноважених з публічних закупівель застосовуватиметься персональна відповідальність: від штрафів до позбавлення волі. Для уникнення таких ситуацій, підвищення ефективності тендерних закупівель та здійснення громадського контролю, фахівці YouControl розробили спеціальний інструмент ‒ "Аналіз тендерів".
Новини 9 грудня 2021 р.
"Аналіз тендерів": ідеальний інструмент перевірки публічних закупівель від YouControl
"Аналіз тендерів" – новий безоплатний інструмент YouControl для перевірки учасників тендерів, виявлення несумлінних компаній та проведення чесних та вигідних закупівель. Ініціатор публічних закупівель має перевіряти учасників на відповідність до вимог закону. Для належної перевірки потрібна інформація з відкритих та доступних джерел, отримання якої з розрізнених реєстрів займає багато часу.