Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Новини

Пред'явіть права: перевірка автотранспорту фізосіб в YouControl

28 жовтня 2019 р.
Пред'явіть права: перевірка автотранспорту фізосіб в YouControl

Модуль YouControl "Фізичні особи" доповнено розділом "Автотранспорт". Він дозволяє дізнатися, якими автомобілями володіє будь-який громадянин України.

У модулі, присвяченому збору інформації про фізичних осіб, з'явився новий розділ — "Автотранспорт". Для його наповнення використовуються актуальні дані реєстру МВС, створеному в 2013 році. Інформації про автотранспорт до цього року у відкритих джерелах немає.

Що конкретно можна дізнатися?

•  Марка авто;

•  Модель;

•  рік випуску;

•  тип кузова;

•  колір.

Як отримати інформацію?

Щоб перевірити особистий автотранспорт громадянина України, відкрийте модуль "Фізичні особи" на головній сторінці сайту YouControl і введіть ПІБ і реєстраційний номер облікової картки платника податків (ІПН) у відповідних полях.

Навіщо перевіряти автотранспорт фізосіб?

✓Особистий автопарк як власне майно є певною гарантією платоспроможності позичальника.

✓Крім того, якщо ФОП займається перевезеннями, ви зможете дізнатися, яким транспортом особисто він володіє.

✓Як й інші відкриті дані в системі, перевірка автотранспорту в системі YouControl дозволяє переконатися в порядності підрядників і бізнес-партнерів.

Нагадаємо також, що в YouControl ви давно можете перевірити наявність у компанії ліцензій на використання автотранспорту, якщо контрагенти використовують автомобілі (власні або орендовані) у своїй господарській діяльності.

Щоб детально вивчити інші можливості модуля, присвяченого збору інформації про фізичних осіб, переходите до статті Все про модуль "Фізичні особи". Інструкція.

Почати перевірку!