YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Новини 12 червня 2023 р.

Новий курс YouControl Academy: розширений пошук інформації в інтернеті

Поділитися:
Новий курс YouControl Academy: розширений пошук інформації в інтернеті

Ми щодня користуємося пошуковими системами та соціальними мережами, але не всі підозрюють, що насправді вміє Google, Facebook та більшість загальнодоступних джерел. В Академії YouControl з’явився безкоштовний україномовний курс з розширеного пошуку інформації в інтернеті. 

 

Які відкриті джерела використовують для збору та аналізу інформації?

 

Використовуючи навички пошуку даних в інтернеті, можна отримати багато неочевидної корисної інформації з таких джерел:

- ЗМІ: газети, журнали, радіо, телебачення.

- Інтернет, зокрема веб-спільноти та контент, створений користувачами: соціальні мережі, відеохостинги, вікі-довідники, блоги, веб-форуми.

- Публічні звіти уряду, офіційні дані про бюджети, демографію, матеріали прес-конференцій, різні публічні заяви.

- Спостереження: радіомоніторинг, використання загальнодоступних даних дистанційного зондування землі та аерофотозйомок (наприклад, Google Earth).

- Професійні та академічні звіти, конференції, доповіді, статті.

 

Як використовувати відкриті джерела продуктивно?  

 

Пошук інформації онлайн — це швидкий та зручний спосіб отримання даних, доступний кожному. Аналіз та перевірка даних корисна і представникам бізнес-середовища, і співробітникам держустанов, і всім громадянам в умовах величезної кількості даних. 

Доступ до безлічі джерел має не спантеличувати та вводити в оману, а надавати об’єктивні умови для висновків — якщо знати, як саме користуватися джерелами. Саме така мета стоїть перед курсом YC.Academy: допомогти кожному користувачу стати впевненим дослідником, який знає, що і де потрібно шукати.

Курс складається з 4 базових та 2 бонусних уроків:

  • Розширений пошук в Google;

  • Невидимий інтернет;

  • Пошук зображень;

  • Соціальні мережі;

  • + бонусний урок: OSINT: пошук та аналіз зображень;

  • + бонусний урок: OSINT: соціальні медіа як джерело інформації про людину чи подію.

 

Автор курсу — Валерія Докрелл, старший аналітик ITC Secure (Великобританія). Валерія має 5 років досвіду в корпоративних розслідуваннях. Спеціалізується на належній перевірці, відстеженні активів. Експерт у сфері розвідки відкритих джерел. Вона має ступінь психолога та сертифікацію CIPFA з акредитацією з розслідування фінансових злочинів.

Автором бонусного уроку про пошук та аналіз зображень є Тобіас Дітріх. Аспірант Poli Sci, дослідник розвідки Foreus Blockchain Analytics (Австрія).

Автором другого бонусного уроку "Соціальні медіа як джерело інформації про людину чи подію” є Ольга Бедерсон. Кібераналітик OSINT WEBINT Analyst (Ізраїль).

 

Базовий курс у поєднанні з бонусними уроками буде корисним для людей та компаній, що піклуються про інформаційну безпеку та захист інфраструктури своєї організації.

 

👋 Пройти курс “Як шукати інформацію онлайн (розширений пошук)” українською.
👋 Пройти курс How to search for information online (advanced search) англійською.

Поділитися:

Читайте також:

Статті 31 грудня 2021 р.

Україна trend-setter відкритих даних Європи: яка роль бізнесу?

Напередодні новорічних свят Європейський портал відкритих даних опублікував результати щорічного дослідження Open Data Maturity 2021. Цього року Україна піднялася на 11 позицій в рейтингу і закріпилася на 6-му місці серед 34 країн Європи, з почесним статусом trend-setter. Рівень зрілості сфери відкритих даних – 94%. Чи все так чудово в Україні з відкритими даними насправді та як бізнес здатен впливати на розвиток цієї сфери ‒ розповів виданню Мind засновник і СЕО YouControl, Сергій Мільман

Новини 10 грудня 2021 р.

YouControl запустив безоплатний інструмент з перевірки учасників закупівель в один клік

З 1 січня 2022 року вступають в силу зміни до Закону України "Про Публічні закупівлі". До уповноважених з публічних закупівель застосовуватиметься персональна відповідальність: від штрафів до позбавлення волі. Для уникнення таких ситуацій, підвищення ефективності тендерних закупівель та здійснення громадського контролю, фахівці YouControl розробили спеціальний інструмент ‒ "Аналіз тендерів".

Новини 9 грудня 2021 р.

"Аналіз тендерів": ідеальний інструмент перевірки публічних закупівель від YouControl

"Аналіз тендерів" – новий безоплатний інструмент YouControl для перевірки учасників тендерів, виявлення несумлінних компаній та проведення чесних та вигідних закупівель.   Ініціатор публічних закупівель має перевіряти учасників на відповідність до вимог закону.  Для належної перевірки потрібна інформація з відкритих та доступних джерел, отримання якої з розрізнених реєстрів займає багато часу.

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’