Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Новини

Перевізники та замовники отримають повне досьє від YouControl

16 березня 2020 р.
Перевізники та замовники отримають повне досьє від YouControl

Користувачі майданчика “Ларді-Транс” зможуть максимально ретельно перевіряти кожного потенційного партнера за допомогою повного досьє, придбаного у YouControl.

Транспортні компанії з різних країн світу, які є клієнтами майданчика “Ларді-Транс”, отримали можливість придбати повне досьє на будь-яке підприємство від YouControl. Така можливість стала наступним кроком в успішній співпраці, яка розпочалася між компаніями взимку минулого року. 

Наразі, як і раніше, клієнти “Ларді-Транс” мають змогу безкоштовно та без реєстрації отримувати досьє на потенційних контрагентів з тарифу YouControl “Open Data”. До нього входять відомості з понад 20 джерел, серед яких юридичний статус та реєстраційні дані, інформація про засновників та відокремлені підрозділи, суди, держзакупівлі, власність та стосунки з податковою тощо. Віднедавна у такому досьє стали доступними ще й відомості про наявність у підприємства ліцензій на використання автотранспорту.  

Однак іноді такої інформації виявляється недостатньо. Так буває, наприклад, коли планується потужний контракт на мільйони гривень і потрібно довірити свої гроші та репутацію невідомому контрагенту. Або ж тоді, коли попередня перевірка викликала сумніви у надійності потенційного партнера чи про нього є якісь відомості у мережі, що потрібно спростувати чи підтвердити. У таких ситуаціях варто детальніше ознайомитися з його “портретом”, що легко зробити за допомогою повного досьє із YouControl. 

У ньому, окрім даних, що є у безкоштовному варіанті, доступні: 

•  експрес-аналіз контрагента, який автоматично перевіряє його за понад 70 критеріями і акцентує на найбільш проблемних моментах;

•  унікальні індекси фінансової стійкості та ринкової потужності підприємства; 

•  приналежність до фінансово-промислової групи;

•  перелік власників та бенефіціарів з місцем їх реєстрації (особливо цікаво, якщо це офшор);

•  присутність у національних чи міжнародних санкційних списках;

•  фінансові показники роботи компанії;

•  зв’язки з іншими юридичними особами та людьми;

•  історичні дані про всі зміни керівників, власників, видів діяльності, контактів.

Як отримати таке досьє? 

У картці компанії на ресурсі “Ларді-Транс” у рядку із кодом ЄДРПОУ компанії буде активною зелена кнопка “Придбати досьє”. Натискання на неї перенаправляє користувача на сторінку з цією послугою. 

Також перейти до її замовлення можна з окремого розділу на сайті – “Послуги та оплати”. При другому варіанті покупцю потрібно вказати свою електронну пошту або вибрати її зі збережених на ресурсі, а також ввести код ЄДРПОУ компанії, яка його цікавить. Далі необхідно натиснути на “Придбати досьє” та оплатити необхідну суму (20 грн). Після цих кроків користувач отримає на пошту лист з посиланням на досьє, яке також буде доступне у переліку куплених досьє у розділі “Послуги та оплати”.

Варто додати, що користувачі систем SmartGPS і TrucksNearMe також зможуть побачити такий функціонал в картці клієнта.

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’