Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Новини 20 вересня 2018 р.

Перевіряйте, з ким підписуєте: “Вчасно” і YouControl почали співпрацю

Поділитися:
Перевіряйте, з ким підписуєте: “Вчасно” і YouControl почали співпрацю

Користувачі сервісу електронного документообігу “Вчасно” зможуть перевіряти контрагентів за допомогою досьє із системи YouControl.

Український бізнес у своїй роботі зіштовхується з багатьма проблемами та викликами. Та на ринку з’являються нові прогресивні сервіси, котрі допомагають їх подолати. Один з них ‒ “Вчасно”. Це онлайн-сервіс, який допомагає швидко та зручно підписувати та обмінюватися документами у електронному форматі. А для максимальної безпеки та ефективності роботи його користувачам відтепер буде доступна можливість миттєвої перевірки надійності контрагентів, з якими планується співпраця, за допомогою досьє із системи YouControl.

Клієнти сервісу зможуть за кодом ЄДРПОУ отримати інформацію у форматі PDF-файлу про будь-якого потенційного партнера та визначитися, варто укладати з ним угоду чи ні. Схилити до правильного рішення зможуть такі важливі відомості з досьє, як:

•  статус юридичної особи ‒ чи не перебуває вона в процесі припинення або банкрутства;

•  розмір статутного капіталу;

•  фінансові показники;

•  час заснування та тривалість роботи на ринку;

•  основний та додаткові види діяльності;

•  наявність необхідних ліцензій для виконання робіт;

•  імена засновників та керівників, а також обмеження останніх щодо підписання певних документів;

•  судова практика та відкриті виконавчі провадження щодо підприємства;

•  наявність заборгованості перед співробітниками та податковими органами;

•  історія змін в компанії тощо.

Окрім описаної вище інформації, з досьє можна отримати конкретні підказки щодо надійності контрагента. У ньому містяться результати експрес-аналізу компанії за 24 ризик-факторами. Наприклад, там може йтися про те, що потенційний партнер має стосунки з офшорами. Або ж на його рахунку є кілька сотень кримінальних справ. Охарактеризують компанію і показники фінансової стійкості (FinScore) та ринкової потужності (MarketScore), що також присутні в досьє.

“Партнерство з YouControl для нас – це найперше можливість доповнити функціонал "Вчасно" унікальним інструментом, який дасть змогу нашим користувачам працювати ще ефективніше. А втілено це так: в особистому кабінеті під час призначення контрагента з'являється значок із досьє компанії, якій надсилається документ. Також інформацію про контрагента можна подивитися в розділі “Контакти компанії”, обравши потрібного за допомогою пошуку. Із цього досьє наш клієнт за 1 хвилину може отримати дані про власників, відомості з податкової, офіційні повідомлення, наприклад, про перевірки. Перевага в тому, що все це можна дізнатися, не покидаючи особистий кабінет і не витрачаючи час на самостійний збір інформації”, – розповідає Тамара Кучугурна, директорка із розвитку онлайн-сервісу електронного документообігу “Вчасно”.

“Якщо вітчизняні компанії самі будуть відфільтровувати токсичних гравців ринку та критично підходити до вибору партнерів, це допоможе якісно змінити українське бізнес-середовище. Зі свого боку ми допомагаємо їм необхідною інформацією, чим робимо це середовище прозорішим. Зокрема, зараз ми надаємо користувачам сервісу “Вчасно” можливість перевірки контрагентів за допомогою досьє з системи YouControl, яке наповнене відомостями з понад 40 державних реєстрів та баз даних. Ми сподіваємося, що отримана інформація допоможе клієнтам сервісу зробити правильний вибір – співпрацювати з певними компаніями чи утриматися від них задля власної фінансової та репутаційної безпеки”, – зазначив Сергій Мільман, засновник та СЕО YouControl.

Поділитися:

Читайте також:

Статті 31 грудня 2021 р.

Україна trend-setter відкритих даних Європи: яка роль бізнесу?

Напередодні новорічних свят Open Data Maturity 2021. Цього року Україна піднялася на 11 позицій в рейтингу і закріпилася на 6-му місці серед 34 країн Європи, з почесним статусом Мind засновник і СЕО YouControl, Сергій Мільман.     Темпи відкриття наборів даних в Україні не дозволяють сказати, що ми топчимося на місці, але й для ракетного старту цього відверто кажучи недостатньо.

Новини 10 грудня 2021 р.

YouControl запустив безоплатний інструмент з перевірки учасників закупівель в один клік

З 1 січня 2022 року вступають в силу зміни до Закону України "Про Публічні закупівлі". До уповноважених з публічних закупівель застосовуватиметься персональна відповідальність: від штрафів до позбавлення волі. Для уникнення таких ситуацій, підвищення ефективності тендерних закупівель та здійснення громадського контролю, фахівці YouControl розробили спеціальний інструмент ‒ "Аналіз тендерів".

Новини 9 грудня 2021 р.

"Аналіз тендерів": ідеальний інструмент перевірки публічних закупівель від YouControl

"Аналіз тендерів" – новий безоплатний інструмент YouControl для перевірки учасників тендерів, виявлення несумлінних компаній та проведення чесних та вигідних закупівель.   Ініціатор публічних закупівель має перевіряти учасників на відповідність до вимог закону.  Для належної перевірки потрібна інформація з відкритих та доступних джерел, отримання якої з розрізнених реєстрів займає багато часу.

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’