Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Програма лояльності "YouControl Family" запущена!
Дізнайся як отримати свої знижки та бонуси

Програма лояльності
"YouControl Family" запущена!

Детальніше
Новини

Перевезення під контролем: YouControl інтегрувався з “Ларді-Транс”

24 січня 2019 р.
Перевезення під контролем: YouControl інтегрувався з “Ларді-Транс”

Користувачі майданчика “Ларді-Транс” зможуть миттєво отримувати досьє на потенційних контрагентів, сформоване системою YouControl.

Транспортні компанії з огляду на специфіку своєї діяльності щодня контактують з десятками контрагентів. Все це супроводжується великою кількістю ризиків та непередбачених ситуацій. Аби випередити проблеми та уникнути втрат, майбутнього партнера чи клієнта варто ретельно проаналізувати, визначити рівень його надійності. При чому надзвичайно важливо, аби цей процес був швидким та зручним, адже збір інформації про компанію з різних державних реєстрів та інших джерел потребує багато часу та людських ресурсів. Тож щоб спростити його, майданчик “Ларді-Транс” додав до свого функціоналу можливості системи YouControl.

“Ларді-Транс” ‒ це один із найбільших багатофункціональних ресурсів для транспортних компаній з різних країн світу. Майданчик щодня допомагає тисячам учасників ринку вантажних перевезень знаходити один одного та комунікувати, постійно створюючи для їхньої якісної роботи нові інструменти. Тепер користувачі сервісу “Ларді-Транс” зможуть перевірити, з ким мають справу, натиснувши на логотип YouContol справа від назви компанії.

До речі, користувачі систем SmartGPS та TrucksNearMe також зможуть побачити такий функціонал у картці клієнта.

Натиснувши на посилання, користувачі платної підписки отримують досьє на контрагента, в якому зібрана найактуальніша інформація з 22 джерел. Вони можуть перевірити надійність компанії, дізнавшись про:

•  відомості про юридичний статус компанії;

•  час та місце її заснування;

•  основний та додаткові види діяльності;

•  розмір статутного капіталу;

•  перелік уповноважених осіб компанії;

•  податкові борги.

Особливої увагу в досьє заслуговують дані про судові справи підприємства (їх кількість, види, предмет обвинувачення) та відкриті проти нього виконавчі провадження, а також його присутність в національних чи міжнародних санкційних списках. Окрім цього, користувачі “Ларді-Транс” отримають доступ до зв’язків компанії першого рівня. Там відображатиметься, чи не має компанія ознак потенційної фіктивності, тобто масового директора чи адреси у місці масової реєстрації. Наявність таких факторів потребує більш ретельної перевірки компанії.

“Логісти виробників чи торгових компаній періодично взаємодіють з певною кількістю нових перевізників. Частина з них ‒ відомі логістичні компанії. Однак є на ринку і багато дрібних перевізників, інформації про яких доволі мало, а про репутацію взагалі нічого невідомо. Сліпо довіряючи їм свої вантажі, диспетчери компаній зіштовхуються з порушенням домовленостей та різними видами шахрайства. Тож за таких умов ретельна перевірка кожного контрагента буде абсолютно логічним кроком для гравців ринку загалом і для користувачів майданчика “Ларді-Транс” зокрема. Миттєвий доступ до досьє з системи YouControl на кожного потенційного підрядника, клієнта чи партнера помітно спростить роботу користувачам майданчика та допоможе їм убезпечити бізнес від багатьох ризиків”, ‒ запевнив Сергій Мільман, засновник та СЕО компанії YouControl.

 

 

“Співпраця з YouControl ‒ це не лише питання підвищення безпеки ринку вантажоперевезень. Це перехід на наступний щабель взаємодії між учасниками логістичного ланцюжка: відправником вантажу, експедитором, перевізником і одержувачем. За допомогою системи YouControl всі вони отримають максимум інформації один про одного, що унеможливить роботу з недобросовісними підрядниками. Все це в кінцевому підсумку зробить ринок цивілізованішим, а вантажоперевезення ‒ прозорішими. Для нас це важливо, тому що саме для такого ринку ми розробляємо і наші нові сервіси ‒ систему управління автопарком компанії SmartGPS і вантажний "антиубер" TrucksNearMe. Вони, як і наш основний сервіс Ларді-Транс, призначені для того, щоб на зростаючому ринку автомобільних вантажоперевезень було однаково комфортно працювати всім добропорядним гравцям. І неважливо ‒ відправляють вони свою продукцію, перевозять чужі вантажі або надають логістичні послуги”, ‒ пояснив Дмитро Брусиловський, засновник і керівник Ларді-Транс.

 

Знайти та перевірити перевізника!

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’