Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Новини

Перемоги і досягнення 2019: що YouControl вдалося за рік?

27 грудня 2019 р.
Перемоги і досягнення 2019: що YouControl вдалося за рік?

За 2019 рік YouControl поповнився новими довгоочікуваними інструментами, збільшив кількість друзів-партнерів, перемагав у різних конкурсах та презентував себе за кордоном. І це лише кілька слів про успіхи цього року!  

Календар 2019 року невпинно втрачає останні дні, тож саме час підбивати підсумки. Що вдалося YouControl за рік, що минає, чим ми можемо безсумнівно пишатися? 

Щомісяця протягом року нашу аналітичну систему відвідувало близько 3 млн користувачів як з України, так і з інших держав. Така кількість – це як населення Латвії чи Словенії, тож ми можемо говорити, що вже маємо цілу країну користувачів YouControl!

І такий інтерес до системи – цілком виправданий її можливостями та стрімким розвитком. Лише за останній рік вона поповнилася, без зайвої скромності, грандіозними фічами. Це і окремий модуль перевірки фізичних осіб, і розділ щодо національних публічних діячів (PEP), і принципово нові Зв’язки PRO, і банківський FinScore, і розширений експрес-аналіз. А ще в досьє компаній з’явився розділ “Власність”, де можна дізнатися про торгові марки, нерухомість та авто, якими вони володіють. Звичайно, це лише окремі приклади того, як вдосконалився YouControl, адже оновлень за рік були десятки. 

Читати більше:
• Тотальна перевірка: модуль з даними фізосіб з'явився в YouControl
• Ми вас бачимо! Новий модуль пошуку зв'язків чиновників із бізнесом


Протягом року ми багато працювали над налагодженням партнерства із однодумцями – установами чи бізнес-об’єднаннями, з якими маємо спільні цінності та цілі. YouControl став членом UNIC та Спілки малих та середніх підприємств, а також почесним членом Клубу експортерів України. Компанія почала співпрацю із Держфінмоніторингом, АМКУ, НБУ, Академією прокуратури, Українською радою бізнесу та Кіберполіцією. 2019 рік став багатим і на технічні інтеграції для розширення можливостей наших партнерів. Серед них – Terrasoft, Dom.Ria, LardiTrans, Eurabota.ua, ProZorro.Продажі, Zakupki.Prom.ua, MCFR. Також і сам YouControl поповнився даними з BI ProZorro і вийшов на маркет-плейс в Terrasoft.

2019-го не стояв на місці і соціальний напрямок роботи компанії. Започаткували навчальний проєкт “Викривай і Змінюй” разом з Інститутом розвитку регіональної преси і провели тренінги в Тернополі, Львові, Луцьку, Острозі та Запоріжжі спільно з відомою розслідувачкою Мар’яною Мотрунич (зі Слідство.інфо). За рік ми надали понад 700 доступів на різні терміни для ЗМІ, ГО та ВНЗ. Серед них ми знайшли близько сотні нових друзів, які почали використовувати систему YouControl для своїх розслідувань, досліджень чи навчання студентів. Серед них – такі відомі медіа, як Мінфін, AIN, Лівий Берег та навіть міжнародні: Bellingcat, Bloomberg, BBC. 

Були новачки і серед ВНЗ – це Український католицький університет, Київський національний університет ім. Т. Шевченка, Київський політехнічний інститут, Національний університет державної фіскальної служби України. Із закордонних університетів, які тепер звертаються до YouControl у своїх навчальних програмах, – Інститут аграрного розвитку в Центральній та Східній Європі імені Лейбніца (Німеччина) і Університет Північної Кароліни в Чапел Хілл (США). 

Протягом року ми прагнули якомога більше спілкуватися з нашими користувачами і експериментували у цьому напрямку. В результаті створили новий формат відеоблогу – “Швидко про головне”. Це влоги на 1-2 хвилини, які стисло, але від цього не менш зрозуміло, розповідають про інструменти системи і як їх можна застосовувати в житті. Вашими улюбленими стали відео про захист компанії від дебіторки, перевірку медичних закладів і про те, як дізнатися, що працівник СБУ зрадив присязі. Їх подивилися близько 35 тис. разів! 

Підписатись на ролики в YouTube

А ще ми готували для вас цікаві дослідження. Зокрема, розповіли про бізнес кандидатів у Президенти та  підприємницькі інтереси партій, про зміни в кількості компаній та ФОПів в Україні, про найнадійніші банки та найприбутковіші держпідприємства. Ми навіть припустили, які українські компанії мають шанси на успіх у космосі! 

Читати більше:
• Стабільність та робота на оборону: ТОП-50 прибуткових держпідприємств
• Приросли: Кількість підприємств в Україні збільшилася на 4%, а ФОПів на 2%

Врешті YouControl під ялинку отримав надзвичайно приємний подарунок – “Премію СУП 2019” за краще ІТ-рішення для бізнесу. Радісно, коли кропітка робота великої команди так високо оцінюється! Та це було не єдине визнання за рік, що минає. Влітку ми перемогли у конкурсі The Ukrainian UK Start Up Competition, за що отримали можливість відвідати найбільшу технологічну виставку London Tech Week у Великобританії. Згодом YouControl з новим продуктом “KYC Online” здобув першість на змаганні E-Residency Pitch Competition та поїхав до Естонії на наступний етап – на Digital Nation Hackathon. І вже у грудні продукт, який презентувала наша команда на першому Хакатоні Українських Відкритих Даних у Лондоні, увійшов у двійку переможців.

Однією із найбільших перемог 2019 року стало те, що столична Національна поліція, якій “у спадок” дісталася справа, де фігурував YouControl, остаточно її закрила через “відсутність складу кримінального правопорушення”. Тож можемо говорити, що нам вдалося відстояти право працювати із відкритими даними і захистити свою репутацію. 

Новий 2020 рік обіцяє бути не менш яскравим. І ми теж спробуємо зробити в це свій внесок крутими фічами, креативними заходами та цікавими новинами.  

Залишайтесь з нами і вдалих вам свят!

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’