Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

YouControl запустив свій подкаст про людей в бізнесі!
35 хвилин концентрованої користі тут

Слухати
Новини

Перемога №7. Суд вкотре відмовив в арешті коштів

20 грудня 2017 р.
Перемога №7. Суд вкотре відмовив в арешті коштів

13 грудня Апеляційний суд міста Києва ухвалив чергове рішення на користь власників майна. Цього разу ідеться про кошти, вилучені під час обшуку СБУ в березні цього року за місцем реєстрації директора компанії Сергія Мільмана.

 

Це вже сьоме (!) судове рішення у справі щодо компанії YouControl, на підставі якого майно має бути негайно повернуте власникам у зв'язку з його безпідставним вилученням в межах кримінального провадження, відкритого за надуманими підставами. За фактами процесуальних порушень (зокрема, щодо невиконання судових рішень) відкрито дисциплінарне провадження стосовно прокурора ГПУ, що здійснює процесуальне керівництво у зазначеному кримінальному провадженні.

 

Так, 31 жовтня 2017 року Шевченківський районний суд знову відмовив слідчому СБУ в арешті грошових коштів, які були вилучені під час обшуків в березні цього року. Але Генеральну прокуратуру в особі Романа Гошовського ‒ прокурора групи прокурорів, що здійснюють процесуальне керівництво, не задовольнила позиція суду, і ця ухвала була оскаржена в апеляційному порядку.

 

Наче у часовій петлі з фільму "День бабака" суд ухвалює сьоме рішення на користь власників, проте прокурорам це, здається, байдуже ‒ жодного повернення не відбулося. Слідчий СБУ Денис Мазурков ще під час попереднього суду стверджував, що не може виконати рішення суду, бо, начебто, жодного разу його не отримав. І це при тому, що він особисто або процесуальний керівник ‒ прокурор ГПУ присутні на усіх судових засіданнях, а СБУ отримало судові рішення щодо повернення коштів, в тому числі і безпосередньо від суду.

 

Компанія YouControl сподівається таки розірвати “часову петлю” неправомірних дій слідчих та прокурорів.

 

Ми вдячні нашим користувачам за підтримку, ЗМІ за чесне висвітлення ситуації, а нашим юристам – за сумлінну роботу.

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’