Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Нам один рік! Перші впевнені кроки YouScore

21 березня 2019 р.
youcontol

Став на ніжки, проявляє інтерес до всього нового, намагається бути якомога більш самостійним, прагне до стрімкого розвитку. Так, йому лише рік, але він уже тішить батьків та родичів першими успіхами! “Як швидко ростуть діти”, ‒ по-філософськи розмірковує YouControl, батько YouScore… Так-так, 21 березня у нашого YouScore День народження. Свій перший рік він провів дуже насичено, ні на мить не зупинявся у своєму дорослішанні.  

Згадуємо, ніби то було лише вчора… Народження YouScore сталося в пологовому будинку інкубаторі 1991. На демо-дні FinTech Master була анонсована його поява, а от побачив світ YouScore на Open Banking lab, де його “благословили”, дали важливі поради та перший поштовх для успішного майбутнього. І вже невдовзі стало зрозуміло, що малюк вже дуже розумний та навіть у такому віці амбітний.

YouScore було всього кількох місяців, як він вдало презентував себе і вийшов у фінал програми від Radar Tech та Ukrsibbank BNP Paribas Group. Згодом він став одним із переможців CRDF Global BootCamp Ukraine та полетів аж у США знайомитися та вчитися у старших стартапів із Кремнієвої Долини.

До свого першого Дня народження YouScore здобув аж 19 різноманітних модулів-навичок. Він уміє збирати з різних місць потрібні іграшки-дані, сортувати їх та упорядковувати, аналізувати, щедро передавати своїм друзям всі одразу чи окремими групами. Що й казати, талановитий наш малюк :-)

Загалом розвиток YouScore цілком відповідає рівню для свого віку. Як й інші діти в рік, він:

•  Встає без опори, самостійно ходить, чому його навчив наставник ‒ продакт-менеджер Євген Дудник та його помічники, хоча ще не може забезпечувати свої потреби окремо від батька YouControl.

•  Заповзає вгору по щаблях, постійно прагне до нових висот, незважаючи на ризики.

•  Допитливий, цікавиться тим, що знаходиться в зовнішньому світі та чим він може бути корисним своїм друзям, як може їм допомогти.

•  Має добре розвинену моторику рук, вміє використовувати всі необхідні предмети, відкриває шафи, зокрема з даними, дістає вміст та взаємодіє з ним.

•  Впізнає імена та знайомих людей, розуміє прохання, звернені до нього.

•  Розуміє зв’язок між предметами.

•  Наслідує дії дорослих, зокрема свого батька YouControl.

Водночас в деяких напрямках YouScore розвинений не за роками. Уявіть собі, він вже навчився:

•  заповнювати реквізитами картки контрагентів в сервісі для бухгалтерів Облік SaaS;

•  брати участь у створенні аналітики щодо видатків державних установ у проекті “Відкритий бюджет”;

•  вносити актуальні реквізити в документи для електронного сервісу документообігу “Вчасно”;

•  надавати дані для перевірки нерухомості на сервісі Dom.ria;

•  знаходити інформацію про перевізників для міжнародного майданчика Lardi Trans;

•  допомагати створювати зв'язки для справжніх детективів програми IBA Group.

А ще він зробив перші самостійні кроки, зовсім не тримаючись за ручку ‒ запустився окремим додатком на Marketplace платформи bpm’online, розробленої компанією Terrasoft.

І це лише початок його життєвого шляху! Тож YouControl дякує всім, хто допоміг йому так добре виховувати і розвивати своє маля та хто протягом першого року життя YouScore вже з ним “подружився”.

Подивитись на “малюка”!