YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
  • Рішення
  • Продукти
  • Ресурси
  • Компанія
  • Тарифи

Професійний розвиток з YouControl

Експертні дослідження, вебінари на найактуальніші теми, професійні курси з бізнес-розвідки та багато іншого

Читати дослідження YC
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або оберіть рішення, яке підходить саме вам.

Новини 16 грудня 2020 р.

Новий тариф YouControl: все найкраще відразу

Поділитися:
Новий тариф YouControl: все найкраще відразу

В YouControl з'явився новий тариф підписки, створений з урахуванням вигоди та зручності для користувачів. До нього увійшли найбільш популярні функції з інших тарифів. Ви можете придбати цей пакет з хорошою знижкою!

 

Новий тариф називається "Повний доступ" – і це синтез тарифів "Стандартний" і YC People. Якщо ви регулярно перевіряєте і компанії, і людей – цей тариф для вас. А якщо врахувати, що за останні два роки українські компанії втратили $50000-1000000 через неблагонадійних співробітників і контрагентів (дані PwC), то потреба інвестувати в безпеку бізнесу очевидна.

До кінця 2020 року ви можете купити "Повний доступ" за акційною ціною, і весь наступний рік користуватися сервісом зі знижкою 22%.

 

Переваги тарифу "Повний доступ"

 

Переваги можна було б сформулювати однією фразою: перевірка контрагентів потрібна настільки ж, наскільки вам не байдужа безпека бізнесу. Але наведемо більш докладні аргументи.

•  Перевіряти контрагентів заздалегідь – безпечніше і вигідніше. Згідно зі статистикою, 47% компаній стають жертвами шахрайства і втрачають при цьому від 5% прибутку. В Україні з шахрайством стикаються 61,5% компаній. Порівняйте вартість ліцензії з можливими втратами компанії. Ви побачите, скільки разів окупиться придбання річної ліцензії.

•  Стандартна ліцензія включає перевірку до 50 досьє на добу і можливість поставити в моніторинг 1000 компаній та 5 фізичних осіб. Ліцензія "Повний доступ" розширена до 100 досьє фізосіб і 50 досьє юросіб на добу. Моніторити можна 1000 компаній і 100 фізичних осіб.

Тариф охоплює всі аналітичні інструменти YouControl, в тому числі аналіз ринків, фінансовий аналіз, експрес-аналіз. Ці функції незамінні для ефективної бізнес-розвідки, яка давно не обмежується просто збором даних про контрагентів.

•  Майже в 40% випадків шахраєм виявився співробітник компанії, ще в 40% – клієнт або партнер, в інших 20% випадків – співробітник, що змовився з клієнтом або контрагентом. Люди також завдають шкоди репутації або втягують компанію в юридичні розгляди. Тож перевірка фізичних осіб та їх зв'язків – зовсім не надмірність. З цим завданням відмінно справляється модуль YC People.

 

Звичайна вартість ліцензії "Повний доступ" складає 44750 грн на рік. Але до 31.12.2020 ми знизили її вартість до 35000 грн. Чудова можливість зробити собі або колегам корисний подарунок на цілий рік вперед!

 

Як оформити "Повний доступ" в YouControl

 

Зайдіть на сторінку тарифів і оберіть тариф "Повний доступ".

Натисніть кнопку "Купити" або "Замовити дзвінок", щоб отримати консультацію менеджера про тарифи та продукти YouControl.

 

Обрати тариф прямо зараз!

Поділитися:

Читайте також:

Статті 31 грудня 2021 р.

Україна trend-setter відкритих даних Європи: яка роль бізнесу?

Напередодні новорічних свят Європейський портал відкритих даних опублікував результати щорічного дослідження Open Data Maturity 2021. Цього року Україна піднялася на 11 позицій в рейтингу і закріпилася на 6-му місці серед 34 країн Європи, з почесним статусом trend-setter. Рівень зрілості сфери відкритих даних – 94%. Чи все так чудово в Україні з відкритими даними насправді та як бізнес здатен впливати на розвиток цієї сфери ‒ розповів виданню Мind засновник і СЕО YouControl, Сергій Мільман

Новини 10 грудня 2021 р.

YouControl запустив безоплатний інструмент з перевірки учасників закупівель в один клік

З 1 січня 2022 року вступають в силу зміни до Закону України "Про Публічні закупівлі". До уповноважених з публічних закупівель застосовуватиметься персональна відповідальність: від штрафів до позбавлення волі. Для уникнення таких ситуацій, підвищення ефективності тендерних закупівель та здійснення громадського контролю, фахівці YouControl розробили спеціальний інструмент ‒ "Аналіз тендерів".

Новини 9 грудня 2021 р.

"Аналіз тендерів": ідеальний інструмент перевірки публічних закупівель від YouControl

"Аналіз тендерів" – новий безоплатний інструмент YouControl для перевірки учасників тендерів, виявлення несумлінних компаній та проведення чесних та вигідних закупівель.   Ініціатор публічних закупівель має перевіряти учасників на відповідність до вимог закону.  Для належної перевірки потрібна інформація з відкритих та доступних джерел, отримання якої з розрізнених реєстрів займає багато часу.

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’