Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Пробий по базі
Перевірка фізосіб відтепер доступна в безкоштовному тарифі Перевірка фізосіб доступна в opendata тарифі

Перевірити зараз
Новини 16 грудня 2020 р.

Новий тариф YouControl: все найкраще відразу

Поділитися:
Новий тариф YouControl: все найкраще відразу

В YouControl з'явився новий тариф підписки, створений з урахуванням вигоди та зручності для користувачів. До нього увійшли найбільш популярні функції з інших тарифів. Ви можете придбати цей пакет з хорошою знижкою!

 

Новий тариф називається "Повний доступ" – і це синтез тарифів "Стандартний" і YC People. Якщо ви регулярно перевіряєте і компанії, і людей – цей тариф для вас. А якщо врахувати, що за останні два роки українські компанії втратили $50000-1000000 через неблагонадійних співробітників і контрагентів (дані PwC), то потреба інвестувати в безпеку бізнесу очевидна.

До кінця 2020 року ви можете купити "Повний доступ" за акційною ціною, і весь наступний рік користуватися сервісом зі знижкою 22%.

 

Переваги тарифу "Повний доступ"

 

Переваги можна було б сформулювати однією фразою: перевірка контрагентів потрібна настільки ж, наскільки вам не байдужа безпека бізнесу. Але наведемо більш докладні аргументи.

•  Перевіряти контрагентів заздалегідь – безпечніше і вигідніше. Згідно зі статистикою, 47% компаній стають жертвами шахрайства і втрачають при цьому від 5% прибутку. В Україні з шахрайством стикаються 61,5% компаній. Порівняйте вартість ліцензії з можливими втратами компанії. Ви побачите, скільки разів окупиться придбання річної ліцензії.

•  Стандартна ліцензія включає перевірку до 50 досьє на добу і можливість поставити в моніторинг 1000 компаній та 5 фізичних осіб. Ліцензія "Повний доступ" розширена до 100 досьє фізосіб і 50 досьє юросіб на добу. Моніторити можна 1000 компаній і 100 фізичних осіб.

Тариф охоплює всі аналітичні інструменти YouControl, в тому числі аналіз ринків, фінансовий аналіз, експрес-аналіз. Ці функції незамінні для ефективної бізнес-розвідки, яка давно не обмежується просто збором даних про контрагентів.

•  Майже в 40% випадків шахраєм виявився співробітник компанії, ще в 40% – клієнт або партнер, в інших 20% випадків – співробітник, що змовився з клієнтом або контрагентом. Люди також завдають шкоди репутації або втягують компанію в юридичні розгляди. Тож перевірка фізичних осіб та їх зв'язків – зовсім не надмірність. З цим завданням відмінно справляється модуль YC People.

 

Звичайна вартість ліцензії "Повний доступ" складає 44750 грн на рік. Але до 31.12.2020 ми знизили її вартість до 35000 грн. Чудова можливість зробити собі або колегам корисний подарунок на цілий рік вперед!

 

Як оформити "Повний доступ" в YouControl

 

Зайдіть на сторінку тарифів і оберіть тариф "Повний доступ".

Натисніть кнопку "Купити" або "Замовити дзвінок", щоб отримати консультацію менеджера про тарифи та продукти YouControl.

 

Обрати тариф прямо зараз!

Поділитися:

Читайте також:

Новини 30 листопада 2021 р.

YouControl відкрив доступ до перевірки фізосіб

YouControl відкрив доступ до перевірок фізосіб. Тепер до 5 перевірок на день безкоштовно для зареєстрованих.   Раніше реєстри та бази даних були закритими. Перевірити інформацію про людину було складно без прямого звернення до реєстрів або розпорядників даних. Тепер перевірити будь-кого можна за 10 хвилин онлайн. Щоправда, це працює не як у кіно, де можна за пару кліків отримати анкету з інформацією про місце народження, фактичне місце проживання, хобі й особисті уподобання.

Статті 14 липня 2021 р.

Фінансовий моніторинг фізичних осіб: як не наразитися на штрафи

У 2020 році були внесені зміни до Закону України "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму". Відповідно до нових правил, суб'єкти первинного фінансового моніторингу (СПФМ) мають проводити перевірку своїх клієнтів. Тому фізосіб будуть перевіряти під час укладання угод та проведення фінансових операцій.

Статті 2 липня 2021 р.

І так зійде: шкідливі поради при роботі з контрагентами

Критичне мислення – корисний інструмент для прийняття рішень, "ексклюзивно" властивий людям, на відміну від комп'ютерів. Здатність брати інформацію під сумнів – основа творчості, аналізу, пошуку нових рішень, в тому числі в бізнесі. У цій статті розглянемо "альтернативні" підходи до роботи з контрагентами і ділової розвідки. Що, якщо…   1. Не перевіряти статус компанії.   ⚡️Чим ризикуєте:

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’