YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Новини 18 травня 2021 р.

Новий Фінансовий скоринг – ще точніша оцінка фінансового стану компанії

Поділитися:
Новий Фінансовий скоринг – ще точніша оцінка фінансового стану компанії

Вигідну безпечну співпрацю можна прогнозувати в довгостроковій перспективі. Для цього призначений інструмент Фінансового скорингу, що був розроблений аналітиками YouControl та підняв ділову розвідку в Україні на новий рівень. Ми оновили фінскоринг і пропонуємо вам ще точнішу оцінку фінансового стану підприємств.

 

Фінансовий скоринг – це індекс фінансової стійкості компаній. З огляду на нього можна спрогнозувати ймовірність настання банкрутства вашого контрагента і прийняти рішення про співпрацю з ним.

 

Завдяки експертизі в економічній теорії, фінансовому аналізі та технологіях машинного навчання R&D команда YouControl удосконалила скорингову модель. 

 

З цим інструментом фінансисти можуть з високою точністю оцінити ймовірність банкрутства будь-якої української компанії, фахівці з бенчмаркінгу – вивчати конкурентів, аудиторські компанії – проводити дослідження, а власники середнього і великого бізнесу – оцінити перспективи та ризики співпраці з юридичними особами.

 

Яким чином Фінансовий скоринг оцінює фінансовий стан компанії?

 

Фінскоринг консолідує та аналізує дані про господарську діяльність компанії протягом 5 років. Враховуються історичні дані та динаміка фінансових показників – всього 20 фінансових індикаторів, які вказують на стан ліквідності, платоспроможності, рентабельності та ділової активності компанії.

 

Для зіставлення даних використовуються технології machine learning, neural networks, фінансового аналізу. В результаті формується значення індексу в діапазоні від 1 (мінімальна фінансова стійкість) до 4 (максимальна фінансова стійкість).

 

Як оцінити фінансове становище контрагента за допомогою Фінансового скорингу?

 

Індекс фінансового скорингу показаний в системі YouControl в досьє компанії відразу ж під Експрес-аналізом. Фінансовий скоринг має буквений вираз (латиниця): від "А" до "D".

 

 

А - високий рівень фінансової стабільності;

B - хороший рівень фінансової стабільності;

C - задовільний рівень фінансової стабільності;

D - незадовільний рівень фінансової стабільності.

 

Простіше кажучи, компанії з індексом "А" – більш надійні за інші. Компанії з індексом "D" ставали банкрутами в 10-14 разів частіше компаній з індексом "А".

 

Цифра після букви – це більш точний бал, який знадобиться для дослідження динаміки. Наприклад, у компанії був індекс 3.1 (А), який виріс до 3.7 (теж А).

 

Ефективність інструменту підтверджена історією банкрутств українських компаній. У 2015-2020 роках щорічно серед збанкрутілих компаній в групі зі скорингом "С" і "D" знаходилося близько 85% фірм, тоді як в групах "A" і "B" тільки 15% компаній.

 

Більш детальний аналіз ви знайдете у вкладці "Фінанси" в лівому навігаційному меню, в рядку меню "Фінансовий скоринг". Там буде аналіз ліквідності, ділової активності, прибутковості та платоспроможності компанії.

 

 

Почати перевірку просто зараз!

Поділитися:

Читайте також:

Статті 31 грудня 2021 р.

Україна trend-setter відкритих даних Європи: яка роль бізнесу?

Напередодні новорічних свят Європейський портал відкритих даних опублікував результати щорічного дослідження Open Data Maturity 2021. Цього року Україна піднялася на 11 позицій в рейтингу і закріпилася на 6-му місці серед 34 країн Європи, з почесним статусом trend-setter. Рівень зрілості сфери відкритих даних – 94%. Чи все так чудово в Україні з відкритими даними насправді та як бізнес здатен впливати на розвиток цієї сфери ‒ розповів виданню Мind засновник і СЕО YouControl, Сергій Мільман

Новини 10 грудня 2021 р.

YouControl запустив безоплатний інструмент з перевірки учасників закупівель в один клік

З 1 січня 2022 року вступають в силу зміни до Закону України "Про Публічні закупівлі". До уповноважених з публічних закупівель застосовуватиметься персональна відповідальність: від штрафів до позбавлення волі. Для уникнення таких ситуацій, підвищення ефективності тендерних закупівель та здійснення громадського контролю, фахівці YouControl розробили спеціальний інструмент ‒ "Аналіз тендерів".

Новини 9 грудня 2021 р.

"Аналіз тендерів": ідеальний інструмент перевірки публічних закупівель від YouControl

"Аналіз тендерів" – новий безоплатний інструмент YouControl для перевірки учасників тендерів, виявлення несумлінних компаній та проведення чесних та вигідних закупівель.   Ініціатор публічних закупівель має перевіряти учасників на відповідність до вимог закону.  Для належної перевірки потрібна інформація з відкритих та доступних джерел, отримання якої з розрізнених реєстрів займає багато часу.

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’