YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
  • Рішення
  • Продукти
  • Ресурси
  • Компанія
  • Тарифи

Не знаєте з чого почати?

Наш консультант допоможе підібрати правильне рішення відповідно до ваших задач

Замовити дзвінок

Професійний розвиток з YouControl

Експертні дослідження, вебінари на найактуальніші теми, професійні курси з бізнес-розвідки та багато іншого

Читати дослідження YC
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Новини 2 лютого 2021 р.

Новий Експрес-аналіз: персоналізуйте й перевіряйте швидше

Поділитися:
Новий Експрес-аналіз: персоналізуйте й перевіряйте швидше

Експрес-аналіз від YouControl став більш точним ‒ тепер ви можете налаштувати його для ваших персональних завдань. Вибирайте свої критерії перевірки контрагента і проводьте бізнес-розвідку ефективніше!

 

Мета Експрес-аналізу ‒ насамперед сигналізувати про фактори, які потребують особливої ​​уваги та ретельної перевірки. Він економить час і автоматизує левову частку бізнес-розвідки, враховуючи відразу 423 фактори ризику. За відгуками користувачів YouControl, головний плюс цього інструменту ‒ можливість із першого запиту відкрити досьє, побачити зведений аналіз і не "опускатися" нижче в результатах пошуку.

 

Проте інструмент залишався однаковим для всіх користувачів і контрагентів, яких вони перевіряли. Тоді як компанії, завдання та цілі перевірки різноманітні. І користувачам було б зручно адаптувати фактори Експрес-аналізу під свої потреби. А раз це зручно вам ‒ виклик був прийнятий і вирішений аналітиками YouControl. І тепер ми представляємо вам оновлений, персоналізований інструмент.

 

Як змінився Експрес-аналіз

 

Відтепер Експрес-аналіз відрізняється від колишнього трьома ключовими оновленнями.

 

З’явилися 3 вкладки з різними критеріями аналізу:

 

1) універсальними критеріями (як раніше);

2) для фінансового моніторингу;

3) за індивідуальними критеріями.

 

 

Вкладка "Універсальні критерії" ‒ схожа на той Експрес-аналіз, який ви знали досі. І, якщо він влаштовував вас без специфічних налаштувань, то використовуйте його у звичному режимі.

 

Вкладка "Фінансовий моніторинг" наголошує на тих факторах, які актуальні саме для фінансового моніторингу. Загалом таких факторів 416, причому 11 з них раніше в Експрес-аналізі не застосовувалися. Вони спеціально розроблені на основі постанови НБУ № 65 та № 107, з урахуванням аналітичної роботи юридичного департаменту, і були додані в цьому оновленні.

 

У вкладці "Індивідуальні критерії" ви можете з усіх доступних факторів вибрати лише потрібні критерії аналізу. Наприклад, вказати потрібні КВЕД, а решту виключити. Або встановити потрібний термін існування компанії та мінімальний розмір статутного капіталу.

 

 

Переваги оновленого Експрес-аналізу

 

Нові налаштування дають змогу конкретизувати перевірку, залишивши лише ті чинники, що актуальні для ваших завдань.

 

Користувачі, які належать до суб’єктів первинного фінансового моніторингу, тепер можуть проводити незалежну перевірку за відповідними критеріями.

 

Критерії перевірки контрагентів у компаній індивідуальні. До оновлення в користувачів не було можливості перевірити конкретні чинники в Експрес-аналізі, і доводилося уточнювати та аналізувати дані вручну, або з іншими інструментами YouControl. Разом із новим функціоналом Експрес-аналізу перевірку можна максимально персоналізувати та прискорити.

 

Кому корисні нові функції

 

Нові функції Експрес-аналізу знадобляться суб’єктам первинного фінмоніторингу. А налаштування критеріїв ‒ компаніям, що використовують власну методику перевірок контрагентів або власні комплаєнс-процедури.

 

Оновлення зробить перевірку контрагентів більш гнучкою. Після персоналізації одного погляду на результати аналізу досить, щоби помітити, що робота з контрагентом може нести ризики.

 

Спробувати нові можливості.

Поділитися:

Читайте також:

Статті 31 грудня 2021 р.

Україна trend-setter відкритих даних Європи: яка роль бізнесу?

Напередодні новорічних свят Європейський портал відкритих даних опублікував результати щорічного дослідження Open Data Maturity 2021. Цього року Україна піднялася на 11 позицій в рейтингу і закріпилася на 6-му місці серед 34 країн Європи, з почесним статусом trend-setter. Рівень зрілості сфери відкритих даних – 94%. Чи все так чудово в Україні з відкритими даними насправді та як бізнес здатен впливати на розвиток цієї сфери ‒ розповів виданню Мind засновник і СЕО YouControl, Сергій Мільман

Новини 10 грудня 2021 р.

YouControl запустив безоплатний інструмент з перевірки учасників закупівель в один клік

З 1 січня 2022 року вступають в силу зміни до Закону України "Про Публічні закупівлі". До уповноважених з публічних закупівель застосовуватиметься персональна відповідальність: від штрафів до позбавлення волі. Для уникнення таких ситуацій, підвищення ефективності тендерних закупівель та здійснення громадського контролю, фахівці YouControl розробили спеціальний інструмент ‒ "Аналіз тендерів".

Новини 9 грудня 2021 р.

"Аналіз тендерів": ідеальний інструмент перевірки публічних закупівель від YouControl

"Аналіз тендерів" – новий безоплатний інструмент YouControl для перевірки учасників тендерів, виявлення несумлінних компаній та проведення чесних та вигідних закупівель.   Ініціатор публічних закупівель має перевіряти учасників на відповідність до вимог закону.  Для належної перевірки потрібна інформація з відкритих та доступних джерел, отримання якої з розрізнених реєстрів займає багато часу.

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’