Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

YouControl запустив свій подкаст про людей в бізнесі!
35 хвилин концентрованої користі тут

Слухати
Новини

Новий Експрес-аналіз: персоналізуйте й перевіряйте швидше

2 лютого 2021 р.
Новий Експрес-аналіз: персоналізуйте й перевіряйте швидше

Експрес-аналіз від YouControl став більш точним ‒ тепер ви можете налаштувати його для ваших персональних завдань. Вибирайте свої критерії перевірки контрагента і проводьте бізнес-розвідку ефективніше!

 

Мета Експрес-аналізу ‒ насамперед сигналізувати про фактори, які потребують особливої ​​уваги та ретельної перевірки. Він економить час і автоматизує левову частку бізнес-розвідки, враховуючи відразу 423 фактори ризику. За відгуками користувачів YouControl, головний плюс цього інструменту ‒ можливість із першого запиту відкрити досьє, побачити зведений аналіз і не "опускатися" нижче в результатах пошуку.

 

Проте інструмент залишався однаковим для всіх користувачів і контрагентів, яких вони перевіряли. Тоді як компанії, завдання та цілі перевірки різноманітні. І користувачам було б зручно адаптувати фактори Експрес-аналізу під свої потреби. А раз це зручно вам ‒ виклик був прийнятий і вирішений аналітиками YouControl. І тепер ми представляємо вам оновлений, персоналізований інструмент.

 

Як змінився Експрес-аналіз

 

Відтепер Експрес-аналіз відрізняється від колишнього трьома ключовими оновленнями.

 

З’явилися 3 вкладки з різними критеріями аналізу:

 

1) універсальними критеріями (як раніше);

2) для фінансового моніторингу;

3) за індивідуальними критеріями.

 

 

Вкладка "Універсальні критерії" ‒ схожа на той Експрес-аналіз, який ви знали досі. І, якщо він влаштовував вас без специфічних налаштувань, то використовуйте його у звичному режимі.

 

Вкладка "Фінансовий моніторинг" наголошує на тих факторах, які актуальні саме для фінансового моніторингу. Загалом таких факторів 416, причому 11 з них раніше в Експрес-аналізі не застосовувалися. Вони спеціально розроблені на основі постанови НБУ № 65 та № 107, з урахуванням аналітичної роботи юридичного департаменту, і були додані в цьому оновленні.

 

У вкладці "Індивідуальні критерії" ви можете з усіх доступних факторів вибрати лише потрібні критерії аналізу. Наприклад, вказати потрібні КВЕД, а решту виключити. Або встановити потрібний термін існування компанії та мінімальний розмір статутного капіталу.

 

 

Переваги оновленого Експрес-аналізу

 

Нові налаштування дають змогу конкретизувати перевірку, залишивши лише ті чинники, що актуальні для ваших завдань.

 

Користувачі, які належать до суб’єктів первинного фінансового моніторингу, тепер можуть проводити незалежну перевірку за відповідними критеріями.

 

Критерії перевірки контрагентів у компаній індивідуальні. До оновлення в користувачів не було можливості перевірити конкретні чинники в Експрес-аналізі, і доводилося уточнювати та аналізувати дані вручну, або з іншими інструментами YouControl. Разом із новим функціоналом Експрес-аналізу перевірку можна максимально персоналізувати та прискорити.

 

Кому корисні нові функції

 

Нові функції Експрес-аналізу знадобляться суб’єктам первинного фінмоніторингу. А налаштування критеріїв ‒ компаніям, що використовують власну методику перевірок контрагентів або власні комплаєнс-процедури.

 

Оновлення зробить перевірку контрагентів більш гнучкою. Після персоналізації одного погляду на результати аналізу досить, щоби помітити, що робота з контрагентом може нести ризики.

 

Спробувати нові можливості.

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’