Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Нові “Зв’язки PRO” від YouControl: інноваційно, зручно, ефективно

21 червня 2019 р.
youcontol

YouControl презентував оновлений інструмент “Зв’язки” та пропонує користувачам допомогти у його максимальному вдосконаленні під їхні потреби.

Що: Презентація в оригінальному форматі (онлайн та офлайн) оновленого інструменту “Зв’язки”, до якого додалися нові функції та джерела інформації.

Де: Київ

Коли: 20 червня 2019 року

Організатор: YouControl

Гості: глядачі онлайн та запрошені експерти з таких організацій, як Райффайзен Банк Аваль, "Інвестком", KPMG та інших.

Як це було: Після тривалої кропіткої роботи, довгих місяців підготовки, недоспаних ночей старанних розробників, YouControl нарешті презентував гостям оновлену поки що тестову версію інструменту “Зв’язки PRO”.

Онлайн-презентація розпочалася із красномовного ролика, де можна було побачити, до чого призводять токсичні зв’язки та що загрожує контрагентам, котрі їх не уникають. Після такого налаштування на потрібний настрій, засновник та СЕО YouControl Сергій Мільман разом із GR-менеджером компанії Наталією Чорногуб розкрили інтригу та продемунстрували, як же виглядає новий інструмент. Після цього естафета виступу перейшла до керівника навчального відділу YouControl Ігоря Курочки, який детальніше зупинився на тому, що саме змінилося як у візуальному оформленні зв’язків, так і в його наповненні. Глядачам, у котрих залишилися запитання або виникло бажання отримати консультацію за темою, запропонували звернутися в компанію та залишити відповідну заявку.  

На офлайн-частину заходу були запрошені представники бізнесу, які активно  використовують систему в своїй роботі. Вони мали унікальну можливість, окрім участі в презентації, пройти тренінг щодо користування зв’язками від Ігора Курочки. Учасники на реальних прикладах, з якими вони би могли стикнутися і у своїй діяльності, розібралися, як працювати з оновленим інструментом. А ті, хто активно брав участь в процесі та відповідав на запитання тренера, навіть отримали призи.

Усім, хто долучився до презентації, спікери запропонували можливість протестувати “Зв’язки PRO” та надати відгуки чи рекомендації щодо вдосконалення фічі.

Відправити заявку на тестування

Що розповіли про розробку:

“Зв’язки” без перебільшення можна назвати улюбленим інструментом користувачів YouControl. Щодня 90% із них звертаються до цієї фічі, аби визначити благонадійність контрагента (чи не масовий у нього директор, чи не є його адреса місцем масової реєстрації), його причетність до інших токсичних компанії чи окремих людей. Інструмент “народився” 2016 року і за ці три роки допоміг тисячам підприємців зберегти гроші, репутацію, а іноді і бізнес в цілому. Тож його вдосконалення, аби працювати з ним було якомога зручніше та ефективніше, було важливим завданням для компанії. Врешті це трапилося! У новій версії YouControl стали доступними:

•  історія зв’язків;

•  причетність акціонерів (SMIDA);

•  конструктор зв’язків у дата-студії.

“Це принципово новий інструмент – свого роду конструктор, де зв'язки можна групувати і масштабувати. В ньому є панель з додатковою інформацією про компанію. А за допомогою історії користувачі зможуть побачити, наскільки успішним був бізнес у партнера, проаналізувати “слід компанії”. Тепер це навіть можна назвати 3D-скорингом у просторі і часі”, – натхненно розповів про “Зв’язки PRO” Сергій Мільман.

Враження учасників:

“Дуже вдячна за івент, багато чого в роботі оновленого інструменту прояснилося, була можливість задати запитання, вдалося навіть виграти призи. Щодо “Зв’язків”, то головною різницею, порівняно зі старими, стало те, що при їхньому використанні суттєво економиться час аналітики. Навіть без розкриття зв’язків уже стала зрозуміла картина щодо компаній”, – розповіла Діана Петрочко, компанія KPMG Ukraine.  

“Зі “Зв’язками” стало комфортніше працювати в такому розгорнутому вигляді.  Це інформативно, дає можливість оперативного прийняття рішень. Цікава також “кольорова сигналізація”, яка одразу допомагає скласти картину – де фізична, де юридична особа. Корисно й те, що можна компонувати дані так, як це буде зручно користувачу. Інформація стала нагляднішою, все зрозуміло інтуїтивно”, – прокоментував Олександр Дзюба, група “Континіум”.

Пропонуємо переглянути запис презентації:

Пошукати зв’язки!