Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Відео поради з перевірки контрагента

Ризикові фактори у співпраці та новинки у сфері фінансового моніторингу до YouTube каналу
Новини

Нові тарифи YouControl – більш зручні та вигідні

12 травня 2021 р.
Нові тарифи YouControl – більш зручні та вигідні

Тарифні плани для роботи в YouControl оновилися – ми додали нові функції та зробили вибір більш зручним для різних видів перевірок. Нові пакети ви можете побачити та обрати на сторінці Тарифи, а тут і зараз розповідаємо про їхні можливості та вигоди.

 

У системі YouControl є інструменти для компаній будь-якої сфери та будь-якого розміру. ФОП може перевірити потенційного покупця, а корпорація – аналізувати ринки й дотримуватися комплаєнсу на міжнародному рівні. Можна перевіряти фізичних осіб, зв'язки між ними та компаніями, побачити історичні дані або прогнозувати банкрутство підприємства.

 

Кожен тарифний план продуманий і складений таким чином, щоб усі користувачі могли вибрати зручне та ефективне рішення, використовуючи тільки актуальні для них функції. Основний плюс тарифних планів полягає в гнучкості та варіативності.

 

Плюс тепер ви можете замовити персональний консалтинг від аналітиків YouСontrol спеціально під вашу задачу й запит.

 

 

 

Який тариф найвигідніший?

 

 

Тарифні плани розроблені з урахуванням кейсів і зворотного зв'язку користувачів системи, тому враховують різні формати роботи. Щоби знайти оптимальний для вас, скористайтеся блоками з описом завдань. Залежно від запиту, система запропонує оптимальний тарифний план.

 

 

Порівняти тарифи і функціонал можна за таблицею:

 

 

Ви самі вирішуєте, на який термін придбати ліцензію: на добу, на місяць або цілий рік. При цьому річна ліцензія не тільки вигідніша в перерахунку на вартість одного дня доступу до системи, але й супроводжується корисними бонусами:

• можливість безкоштовно зробити 3000 запитів за API;

• 25 % знижки на персональний консалтинг від експертів YouControl.

 

Також у вашому розпорядженні залишається безплатний тариф Open Data. Щоби користуватися цим тарифом, потрібно просто зареєструватися в системі.

 

 

 

Як перейти на інший тариф?

 

 

Оберіть потрібний план і натисніть кнопку "Купити" у відповідній колонці.

 

Зверніть увагу: Командна ліцензія й ліцензія для перевірки фізичних осіб YouControl People налаштовуються за персональними параметрами, тому для переходу потрібно прийняти дзвінок менеджера, який допоможе з налаштуваннями.

 

Сміливо звертайтеся до наших менеджерів, щоби знайти той тарифний план, який містить лише необхідні вам послуги, щоби вести бізнес безпечно, думаючи лише про перспективи, а не про ризики. Турботу про ризики залиште нам.

 

Вибрати тарифний план YouControl.

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’